Відгук Suzuki Vitara 2008 2.4 бензин + ГБО механічна

Suzuki Vitara

Рік, пробіг: 2008, 190.000 км
КПП, привід: мех., повний
Двигун: 2.4 бензин + ГБО

Витрата пального по місту: 14.0 л/100км, по трасі: 13.0 л/100км, середній: 13.5 л/100км

Можливо комусь стане в пригоді мій відгук, так як мені за допомогою відгуків на різних форумах на дану модель Японці надали новий двигун))

Авто 2008 року, купив в 2020р з пробігом 180тис. Обслуговувався автомобіль в офіціалів но! В 2016р та сто вийшли з офіціалів, але авто продовжувало там обслуговуватись но без печаток і записів в сервісній книзі.

Отже: Їду їду я на різдво з Києва до Вінниці і раптом стрілка температури на червоній поділці((( спочатку не зрозумів, подумав можливо датчик, потім зрозумів що пустий бачок. Долив до рівня простої води з магазину найблищого і ввійшло 3 л((((, якось я був з легка здивований все таки 3 л))))). Ладно поїхав.

За спиною 100км стрілка оп і знову(((, я до щупа норм, я до кришки масляної норм, отже масло чисте, грішив на прокладку, так як всі патрубки були цілі.... знову доливаю і їду, і знову і знову і знову((( В Вінниці на сто знайшли причину(((( ТРІЩИНА В БЛОЦІ ЦИЛІНДРІВ(( це для мене звучало як вирок. Все думаю при пливли.... була машина немає машини.

Ніч не сплю, читаю простори інтернету і в районі 5-тої ранку натикаюсь на повідомлення з россійського клубу. Пацаны 2008г. SOS Японцы приняли на себя заводской брак в 2008 году переходящему 2009 их робот пережимал шпильки на блоке и создавал дефект блока, у владельцев у кого они лопали Японцы все меняют и не смотря на пробег.... хотя сами прописали гарантию на блок 170 тис или 10 лет. Но есть много случаев, что меняли и не смотря на те критерии....

Я відразу ранком роблю дзівнок в Київ в Сузукі сервіс "ВІДІ" на окружній. Мене гарно вислухали, запросили на діагностику, там визначились, що є проблема, але машині 12 років пробіг 190тис.(( Все таки вони пишуть лист Японцям, мене відправляють до дому я нервово чекаю дзвінка і на другий день вечером мені телефонують))) Виробник прийняв ваш лист та прийняв рішення повністю компенсувати всі затрати на ремонт який має відбутися в офіційному сервісі, та надає оригінальні нові запчастини для заміни. за мій рахунок масла, фільтра, і можливо шліфовка головки під новий блок. фуууггггг. Дай Боже здоровя Японцям і хлопцям з сервісу!!))) На разі запросили на завтра на сто для заміни двигуна. Завтра тільки поїду.

Далі буде.

Розход палива

Обговорити відгук про Suzuki Vitara 2008

Suzuki Vitara

SHY
24.11.2008

Универсальный автомобиль. В городе удобно, так как небольшой. Посадка высокая. За городом удобно, так как проходимый. Короче везде себя чувствуешь спокойно. Потребляет на уровне Нивы, хотя двигатель 1 читати відгук

Виталий
Украина, Полтава
07.11.2015

Здравствуйте.Ето мой первый отзыв, так что без сарказма. Купил авто в октябре, так что пробег небольшой. Это мое 4 авто (ВАЗ 08, ВАЗ 09, BEKTRA 1997). Кроссовер обкатал на трассе 1500км, 200 по городу читати відгук

Продаж б/у Suzuki Vitara

Suzuki Vitara 2018 Suzuki Vitara 15500$ 2018