Відгуки про Suzuki SX4 2021

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Suzuki SX4 виготовлених в 2021 році. Ви також можете почитати відгуки про Suzuki SX4 інших років виготовлення, наприклад в 2019 році або в 2020 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (3 відгуків)
Юрій Гуменюк
Юрій Гуменюк

1.6 бензин, AT
2021, 33.500км
+2 / -1 Suzuki SX4 2021

Подивився, на ютюбі, обзорчик, 5 років назад, і так «запала» ота маленька машинка з огляду. І от в 2021 році настав час купити авто. Хочу сказати, що то наша перша автівка. І почалися «муки» вибору. Але то 2021 рік, і криза, машин нема, чекати 3-6 місяців. Хотілося, та незнаю шо навіть, хотілося. Ві читать отзыв

Влад
Влад

Вышгород
1.6 бензин, AT
2021, 5.200км
+3 / -1 Suzuki SX4 2021

Влітку-восени 2021-го постало питання заміни старенького Форда Фокус 2007 в універсалі на щось свіжіше, з автоматом і, по можливості, просторіше в салоні й не менш економічне, а за габаритами якщо й більше, то не сильно. Повний привід був би дуже бажаним, але не прям обов'язковим, а динаміка, як мін читать отзыв

Alexander Korotenko
Alexander Korotenko

Одесса
1.4 бензин, AT
2021, 1.500км
+5 / -0 Suzuki SX4 2021

Нужна была машина с нормальным задним рядом, с клиренсом выше чем у прошлой, не механика, желательно с полным приводом. С багажником но не громадная по габаритам. Смотрел киа спортаж - понравился, по всем моим требованиям ок. Хотел брать по скидкам дизель 1.6 4х4. Но если проблему с интеркулером читать отзыв

нові відгуки про SX4 2021 року