Відгуки про Renault Sandero 2017

На даний момент на нашому сайті додано 7 відгуків про автомобілі Renault Sandero виготовлених в 2017 році. Ви також можете почитати відгуки про Renault Sandero інших років виготовлення, наприклад в 2016 році або в 2018 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (7 відгуків)
Yura
Yura

Львов
2017, 49.000км
+5 / -1 Renault Sandero 2017

Брав з салону у Львові в 2017 році. Основна вимога до автомобіля була це економність, кліренс, розхід палива і щоб була нова. Додатково збрили в автосалоні 8 кусків грн. за підігрів передніх сидінь і камеру заднього виду. Я не вникав в рекламу інших салонів, але для прикладу коли пишуть ціну на  читать отзыв

Олександр
Олександр

Сокиряны
2017, 14.000км
+4 / -0 Renault Sandero 2017

Привіт! Вирішив написати відгук для тих, хто придивляється до Степвея, бо сам читав перед покупкою. Машину брав нову, вона у мене перша, тому можливо відгук не зовсім об’єктивний. Машина мені подобається, я її навіть люблю, з дружиною називаємо її «Степанич», як і на форумах її називають. Маш читать отзыв

Слава
Слава

0.9 бензин, AT
2017, 15.000км
+16 / -0 Renault Sandero 2017

Ну что же, пришло время оставить свое мнение о машине спустя год после покупки. !!Спойлер. Кстати, дата года после покупки совпала с мыслью, а позже желанием купить новый автомобиль в замен Stepway. О причинах и сопутствующих мыслях дальше. По этой ссылке https://renault-sandero.infocar.ua/revie читать отзыв

eglantier
eglantier

2017, 11.000км
+7 / -0 Renault Sandero 2017

Сразу оговорюсь, что имхо цена машины - такая же важная характеристика, как и все остальное, так что оценки я стараюсь давать по принципу "цена-качество". Ну, и по соотношению "цена-качество" степвей 2017 года - это просто суперкар в царстве бюджетных машин. Думал и колебался  читать отзыв

Oleksandr
Oleksandr

2017, 1.000км
+7 / -0 Renault Sandero 2017

Здравствуйте. Купил новую, с салона, в комплектации КРОСС+ (это типа самая топовая). До этого ездил на КИА СОУЛ, и последние 2 года перед покупкой на ПЕЖО БИППЕР 2009, пессажир переделанный с грузовика 1.4 бенз/газ., по этому сравнение будет именно с такими машинами. На момент отзыва пробег по читать отзыв

нові відгуки про Sandero 2017 року