Відгуки про Renault Sandero 2012

максим
максим
2012, 12.000км
+129 / -11 Renault Sandero 2012

Выбирал САНДЕРО из WW поло седан и Киа РИО. Купил ее в мае 12-го вроде по началу понравилась был очень рад. Поездив буквально 1 месяц сразу же понял что в гору и при обгоне машин по трассе не идет машина вообще, педаль газа в пол, а она не набирает ход, по городу более ли менее. Обслуживание вообще  читать отзыв

2012, 7.000км
+30 / -5 Renault Sandero 2012

Свій попередній відгук я залишила на початку квітня, одразу, як купила свій степвей. До тих мінусів, які я побачила спочатку, типу незручні дзеркала, бідненький салон я звикла і вони нівелювалися. Що справді незручно - ручне керування дзеркал, а тепер і магнітолою - залишилося і нікуди від цього не  читать отзыв

2012, 50км
+54 / -5 Renault Sandero 2012

Тиждень тому тому купила сандеро степвей 1.6.акпп. До того були ланос і рено символ експрешн. Враження непогані, як на бюджетне авто, але хотілось би трошки більшого. Найбільше напрягає коробка-автомат, вона на вигляд така допотопна, але кажуть, що в принципі вона працює непогано, не знаю. Зі світло читать отзыв

Goltis
Goltis

Симферополь
1.6 бензин, MT
2012, 600км
+108 / -9 Renault Sandero 2012

Выбирал автомобиль в одном ценовом диапазоне, до 125,0 тыс. грн. Рассматривал варианты китайских авто Geely MK Cross, Aveo, Hyundai Accent и др. Остановился на автомашинах с повышенным клиренсом, то что необходимо для наших дорог! Stepway хороший автомобиль, учитывая, что авто конкурентов в таком кл читать отзыв

нові відгуки про Sandero 2012 року