Відгук Renault Sandero 2012 1.6 бензин автоматична

01.04.2012
Renault Sandero Stepway
Renault Sandero

Рік, пробіг: 2012, 50 км

Тиждень тому тому купила сандеро степвей 1.6.акпп. До того були ланос і рено символ експрешн. Враження непогані, як на бюджетне авто, але хотілось би трошки більшого. Найбільше напрягає коробка-автомат, вона на вигляд така допотопна, але кажуть, що в принципі вона працює непогано, не знаю. Зі світлофора машина стартує добре. І з кожним днем динаміка покращується. Єдине - шум мотора дуже чутно в салоні, особливо поки не набере швидкість. Салон величенький, нутро бідненьке, але не жахливе, деякі елементи навіть з претензією на дизайн. Добре їде по ямках і нерівностях. до форми дзеркал не можу поки що звикнути(якісь вони квадратні) і ручне їхнє керування було для мене неприємною несподіванкою. Дуже подобається висока посадка водія- дорогу добре видно, а то в попередніх машинах їздила, як в тазику. за місто поки що не виїздила, тому більше 80-90 не розганялася. І якесь тупе рішення - точно мабуть не французьке: датчик повороту горить як аварійка, байдуже куди ти повернула, загоряються одночасно дві стрілки на табло. Мінуси мене цілий тиждень дратували. А потім я раптом зрозуміла: як на свою ціну з цими мінусами можна навіть дуже добре миритися. Він добре їде і це головне.

Обговорити відгук про Renault Sandero Stepway 2012

NEMO16

КАКОЙ РАСХОД ТОПЛИВА ПО ГОРОДУ ПЛИЗ

yakum

И мне очень интересен расход топлива на стареньком моторе... но тут в авто нет борт. компа!

s137

так просто замерить , там есть кнопка диагностики, найти показалеть литров в баке ( на ровной дороге), через 100кп проверить еще раз и все просто,

gelunoff

Активировал на Степвее бортовой компьютер, смешанный расход выходит 8.0л/100км(МКП, пробег 4500 км), манера езды очень спокойная (поневоле-качество дорог не позволяет)

ХОРОШУНЧИК

спасибо за отзыв классный!!! мне понравился

Renault Sandero

Goltis
Украина, Симферополь
16.02.2012

Выбирал автомобиль в одном ценовом диапазоне, до 125, 0 тыс. грн. Рассматривал варианты китайских авто Geely MK Cross, Aveo, Hyundai Accent и др. Остановился на автомашинах с повышенным клиренсом, то ч читати відгук

Артём
Украина, Житомир
04.08.2012

Купил 16 июня в Житомире, в салоне, не жалею. Машинка классная, но 1.4 движок слабоват, во всяком случае для меня. Была Шкода Фелиция, 1, 6 л. Гремела, ломалась, но с места мог порвать любого метров на читати відгук

Продаж б/у Renault

Renault Megane 2016 Renault Megane 18800$ 2016