Відгук Renault Megane 2007 1.6 бензин автоматична

Ровно

10.06.2011

Рік, пробіг: 2007, 56 км
Компл.: extrim

Renault Megane 2007 - фото 1 Renault Megane 2007 - фото 2 Renault Megane 2007 - фото 3 Renault Megane 2007 - фото 4

авто у нас вже три роки., доцього були і інші автомобілі.але Меган саме в цій комплектації, дуже сподобався., більше часу на ньому їздить дружина , вона в захваті від їзди, від зовнішнього вигляду.машин таких не багато, і всі оглядаються ***, в салоні все зручно і доступно.Датчики світла, дощу, і парктронік дуже доречні.Іншим водіям радив би таке авто, за три роки жодних проблем .ні зимою, ні літом, (замінив передні тормозні колодки.шарові, наконечники) Машинка з мортором 1, 6 має 115 к/с "рєзва" не тупить при обгоні.впевно субе почуваєш, витрати пального 7, 5-8, 5 .Мені авто даної моделі сподобалось!!

їх багато

відсутній круіз -контроль

Порада покупцеві: купуйте не пожалкуєте

Обговорити відгук про Renault Megane Hatchback 2007

Максим
Украина, Луганск
12.02.2009

До этого ездил на вазе 2103, после того как сел на меган понял, что такое иномарка! Авто бомба не пожалел что выбор пал на эту машину, когда садишся в машину чувствуешь роскошь и характер этого автомо читати відгук

Станислав
Украина, Донецк
12.12.2010

Очень комфортное и надёжное авто! Хорошая шумоизоляция, мягкий пластик, удобные сидения, много места для пассажиров, отличная климатическая установка, хорошая аудиосистема, большой багажник, отличный читати відгук

Продаж б/у Renault Megane

Renault Megane 2016 Renault Megane 18800$ 2016