Відгук Renault Kangoo 2006 1.5 turbo дизель механічна

Новая Одесса

09.09.2012

Рік, пробіг: 2006, 130.000 км
Кузов: універсал, 5 дв.

Я відразу знав який автомобіль я хочу. Мені він сподобався відразу коли я перший раз на ньому проїхався. Придбав його недавно. Пригнавши його до дому масла в картері майже не було, а перед цим була норма. І почалося: 1. відремонтував турбіну; 2. потім - мотор; 3. через 1500 км після ремонту мотору знову полетіла турбіна, купив нову і з нею теж проблеми. Розхід палива до покупки нової турбіни по шосе був до 4.5л., по місту - 5 - 5.5л.

Дуже зручний автомобіль.

недоліків не бачу.

Порада покупцеві: зверніть увагу на двигун і на кузов.

Обговорити відгук про Renault Kangoo 2006

Yura_N

Вот Вы говорите: "недоліків на бачу"'. а как же тогда поломки двух турбин і двигла?

Roman-cherneckij

недоліків не бачу: "Пригнавши його до дому масла в картері майже не було, а перед цим була норма. І почалося: 1. відремонтував турбіну; 2. потім - мотор; 3. через 1500 км після ремонту мотору знову полетіла турбіна, купив нову і з нею теж проблеми" а це що?

petrucci

недоліків не бачу-это сарказм!

Григорий
12.08.2009

Хорошая рабочая машинка, надёжная, экономичная, маневренная. Порядочная грузоподъёмность. Комфортное рабочее место водителя и пассажира читати відгук

Вася
21.06.2011

Отличная машина для практичных людей. Двигатель 1, 4 бензин с кондиционером. Минимум роскоши максимум удобств. Проехал 130000 - особых проблем не было. Все ТО делал у дилера. Минусы - два раза за 60 00 читати відгук

Продаж б/у Renault Kangoo

Renault Kangoo 2015 Renault Kangoo 7100$ 2015