Відгук Renault Captur 2016 1.5 turbo дизель автоматична

Львов

30.08.2019

Рік, пробіг: 2016, 25.450 км
Компл.: Intense

Витрата пального по місту: 7.0 л/100км, по трасі: 4.3 л/100км, середній: 5.5 л/100км

За 2 роки їзди, 25 тис км, вже назбиралися враження. Салон з твердого пластика і так, він з часом потріскує і скрипить. Але можна терпіти. Радує розхід на дизелі. По львову за місяць їзди кожного дня з пропками і кондюком вийшло 6.8 л. Так я не рвав на світлофорі, але й не їхав як бабця))) це показник з пропками і середньою швидкістю 18.8 км/год. Зимою їхав в італію і мені показав бортовий 3.7 л/100 км!!! Це від хати до хати. При чому шо по італії ми пів дня блукали селами))) високий кліренс позволяє зимою їздити по сугробах а літом по лісових дорогах чи по селах де нема асфальту. Чесно! Ні разу не черкнув дном. З мінусів- маленький багажник для поїздок кудись на море чи в карпати. 4 людей з тяжкістю поміщають свої речі в багажник. Мінус-стійка лобового вікна. Вона велика. Закриває пішоходів які зліва можуть переходити дорогу. Завжди перед переходом треба заглядати з різних боків чи когось нема. А ше великий мінус який особисто мені не подобається найбільше - це радіус розвороту. Ну не то шо хотілося б. Часто приходиться робити лишні 2 маневри.. А так то за свої гроші це супер машина. Спочатку цілився на кактус, а ше розглядали 2008. Кактус мені здавася занадто пластмасовий ззовні і як не як він нищий кліренсом і посадкою. А пежо в нас пропонували тільки з бензином а я хотів дизель. Тому вибір впав на каптюр)

Розхід, кліренс, дизайн.

Пластік, стійка лобового і радіус розвороту.

Обговорити відгук про Renault Captur 2016

Wert

забагато як 6,8 л по місту

Ser Gio

Wert, а скільки має бути при середній 18.8?

Wert

Ser Gio, 4,8 л - 1.6 HDI при близько 23,5 середній. Каптюрні показники по місту 4,6. Тому якось 6,8 забагато.

Igor Kitsenyuk

Та то якось так вийшло. 6.8. В основному з загоуженим салоном і багажником не виходить вище 5л/100км. А якось їхали в італію, блукали по їхніх седах з купою світлофорів, поворотів, обмежень, то від хати до хати вийшов розхід 3.8л. Я аж прозрів))) і то я не тошнив по угорських і словенських автобанах.

P
13.07.2016

Краткий отзыв о Captur. Брал в аренду в Италии. Проехали 800 км. Пополам трассы/города. Ожидал более плавной работы ходовой. Хотя, это кроссовер, тут должна быть соответствующая подвеска. Дорогу д читати відгук

Россия, Воронеж
06.12.2017

Выбирали, честно говоря, из худшего - лучшее, решили что эта модель более-менее, понравился дизайн, жёсткая подвеска (у супруги -Кашкай, валковатый, хотя для лежачих полицаев - достоинство). Нужно читати відгук

Продаж б/у Renault

Renault Megane 2007 Renault Megane 4600$ 2007