Відгук Opel Movano 2003 2.5 turbo дизель механічна

Надійність:
Комфорт:
Ходова:
Зовнішність:

Всім доброго дня. В мене опель мовано 2.5 дті вже 2 роки авто хороше. Зараз є проблеми, коли гружений 500-1000кг при русі 4 та передача йду на обгін при збільшенні швидкості авто глохне потрібно вимикати запалення і знову заводити і їду дальше. Підскажіть в чому є причина, форсунки реставрував, наїхав на них 3000км. Дякую може хтось підскаже куди звернутись, або що робити? Побував на багатьох сервісах конкретно ніхто не знає всі в догадках може те. А може те, а це все гроші і час.....

Плюси та мінуси автомобіля

хороший вид. вмістимий, швидкий тримається добре на дорозі. великі дзеркала дуже добре допомагають при маневруванні назад, заводська антена приймає хороший сигнал не потрібно ставити допоміжних антен тяне і в лісі і в тунелі будь де.

про мінус написав вище більше мінусів небачу при включенні задньої передачі світло погане потрібно ставити допоміжні фари ззаді.

Порада покупцеві

Купляйте авто, перевіряйте пробіг. дуже важливо, не вірте перегонщикам.

Так Ні

Обговорити відгук про Opel Movano 2003

Дима Галушко

Да у меня била такая проблема я заменил регулятор давления в топ рейке, при превышении MAX давления срабатывает зашита и авто глохнет! Я думаю стоит обратить на то внимание хоть снять и посмотреть на его состояние.

кат

в мене тоже була така проблема поїхав на сервіс була проблема з датчик возратки

Tarik k

редукційний клапан