Відгуки про Nissan X-Trail 2013

На даний момент на нашому сайті додано 10 відгуків про автомобілі Nissan X-Trail виготовлених в 2013 році. Ви також можете почитати відгуки про Nissan X-Trail інших років виготовлення, наприклад в 2012 році або в 2015 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (10 відгуків)
Петро
Петро

Хмельницкий
2.0 бензин, MT
2013, 947км
+8 / -1 Nissan X-Trail 2013

Через 3 дні буде місяць, як придбав авто в салоні. Наїздив 947км, почав обкатку ще по теплій осінній погоді в місті, поза містом, по трасі і ось вже кілька зимових прохолодних днів. Вже можна щось і написати. Вибір був довгим. Були налаштовані на Hyundai Tucson, і тільки на нову машину, бо з б/у вже читать отзыв

Володимир
Володимир
2013, 50.000км
+5 / -1 Nissan X-Trail 2013

Загалом машина норм! Своїх грошей коштувала. З багажник викинув т.зв. органайзер в місця хоч... ночував раз коли рибалив , се ОК. Ходові якості супер! По снігу чи піску гребе як танк. Обзор норм. Прикольна люстра... в лісі чи на трасі світить як у літака на посадці. Ергономіка норм. Як для мене диза читать отзыв

ty
ty

2013
+5 / -0 Nissan X-Trail 2013

Добрый день. Недавно написал отзыв про Кашкай, который является моей служебной машиной. Также хочу написать немного про X -trail. Тоже есть у нас в компании и периодически (раз в несколько месяцев), езжу на нем за рулем. Буду сравнивать в основном с Кашкаем. Так как я не основной водитель на машине, читать отзыв

2.0 дизель, MT
2013, 10.000км
+6 / -2 Nissan X-Trail 2013

Прошлым летом попал в аварию на кашкае, все покрыто Каски, машинка пострадала незначительно, но неприятно. К тому же произошло прибавление в семье, поездки к бабушка мы дедушка требовали бОльшего багажника... Стал смотреть, прицениваться. Оч нравился Сорренто и Сантафе, у коллег такие есть, но х читать отзыв

Виктор
Виктор
Донецк
2013, 15км
+8 / -3 Nissan X-Trail 2013

Сразу скажу честно, что перед покупкой много катался на разных двигателях и взвешивал все за и против. Бензиновый мне понравился меньше, к тому же расход у дизеля меньше. В итоге выбор пал на дизель, о чем и не жалею. Пусть не ураган, но тянет не плохо, свои 150 кабыл выдает плюс турбина. И за это н читать отзыв

нові відгуки про X-Trail 2013 року