Відгук Mitsubishi Lancer 2007 2.0 бензин механічна

28.11.2012
Mitsubishi Lancer X
Mitsubishi Lancer

Рік, пробіг: 2007, 155.000 км

Авто проїхало 155000 км замінив на 40000 амортизатори передні, на 80000 наконечники тяг, на 90000 амортизатори всі, на 120000 колодки, на 148000 сайлентблоки 4 штуки 2 по 120гр, 2 по 390гр оригінал, все решта по карті то. Лямбда-зонд задній, згорів підігрів зонда на 75000, Може до кінця року поміняю від нудьги, іде так само жере так само, тобто 6.5-10.5. Все , ремені і гальмівні диски не міняв. мах 220 приблизно більше не йде в мене. На 80000 зробив шумку жорстку дуже змінює картину + підкрилки. Бубен ставив зразу, мудаки на сервісі надломали пласмаску відразу не знайшов, але потім напхав по самі ці. А ледь не забув, ставив підкрилки, під заводськими найшов моток ізоленти хлопці випустили з рук лишили на память мені нехай калатає, коротше довбні. А так нудьга, поставив КУЯБУ поки в нормі, на 100000 думав продати просто надоїла, хочу до 200000 накатати чи щось здохне чи ні, самому цікаво. Купляю друге авто цю не продаю. Ціна 14000 продати як повезе, а купити ЗА 14 що? ну щоб не дуже ретро х.з.

Для С-класу великий салон, коробка ручна точна і легка, мотор задиристий перших 50 тис. крутив до червоної постійно, по місту на 2 передачі їздив, вже попустило трішки. Дизайн. ЗАмінив за 5 років з ламп тільки 2 стопи.

120-140 шум мотора до того був галант і максіма з V6 вони беззвучні. сидіння не таке як треба мені, дружині супер. НЕМНОЖЕЧКО ДЕБИЛЬНИЙ СЕРВІС. євро4, дайте 160 к.с і євро 1 або 2. пластик. хоча дуб але як новий поки.

Порада покупцеві: БЕРИ, якщо я її поки не урекав за 155 жесті з прижками через переїзди і поліц. розворотами то в нормальній експлуатації можна дітям передати. Дивись щоб не була тягнута на кузовних роботах. Любиш сервіс не бери, вже аморт. стали по 70000 ходити, може дотянуть до80000. коротше машина не напружує.

Обговорити відгук про Mitsubishi Lancer X 2007

GreydaV

що тут сказати, як їздить водій - так авто і служить. Напевно вона дуже нещадно експлуатується, якщо 2 рази мінялись амортизатори. Їх до 200 тис. важко вбити

Mitsubishi Lancer

Андрій
Украина, Львов
01.11.2007

Дуже добре авто на 20000$. За пів року 20000 км. Лище одне зауваження, як мене і попереджали після 2000 км. підстукування на поворотах на нерівні поверхні. Казали на сервісі, що усунуть, здається не в читати відгук

Михайло
Украина, Львов
07.12.2007

машина в загальному не погана, надійна і приємна в їзді, м`якша за німців, мотор приємистий і економний.десь на 5000км почала стукати рульова колонка при їзді по бруківці. обшивка приємна, але натягує н читати відгук

Продаж б/у Mitsubishi Lancer