Отзыв Mitsubishi ASX 2011 1.8 бензин с автоматом

Луцк

20.11.2011

Год, пробег: 2011
Компл.: intense S 23

Нарешті купили!!! Вибирали з чоловіком дуже, дуже довго!!! Зупинялись і на Хюндай-іх35, Кашкай, пробігав вибір і на Джук, потім Фоль.-Поло, потім Хонда-CR-V.. Ой, поносило нас трошкі... Довгий час їздила на PAJERO-WAGON AT (машина чоловіка), Комфот і якість для мене головне! Але одна машина на двох - це трохи напряг! Тому вирішили взяти вже мені. Як сіла на тест-драйві за ASX - все, моя машинка!!! Чекали не довго, приїхала за 2 тижня. Машина супер!!! Приємно здивував простір у салоні: з зовні і не велика, а в середені просто шикарно! Хтось написав, що пластмаса в салоні дешево виглядає... Неправда! Дуже і дуже пристойно!!! Нічого не трищить і не тарахкотить, як де в кого... Відразу поставили на салоні "обезшумку", передній, задній парктронік. Заводиться всього-навсього кнопочкою!!!!!!Фантастика!Мотора в салоні зовсім не чути, машина їде плавно і досить добре тримається на поворотах (навіть на крутих!!!) Поки що розхід палива показав 9.6-9.8 по місту. Чоловік каже, що буде ще менше... Дуже добре панорама з переднього скла... Також дуже добрий обзор по дзеркалам заднього виду!!! В салоні прекрасне, тепле освітлювання приборів. Крісла з приємної матерії (шкіру не брала, тому що дуже швидко витирається... Чоловік вже міняв другу сідушку). Колонкі середненькі (в Паджеро краще). Багажнік досить вмістовний! Пройшла дитяча каляска і ще місце є. Як каже чоловік, ще не Джип, але вже не легкова... Поки що враження найкращі! Як наїзжу км, напишу ще. Хто сумнівається, беріть, не пожалкуєте. Машина стоїть тих грошей!

Зовнішній вигляд- солідно! Співідношення ціни та якості (Хюндай іх35, Кашкай, Джук, Фол-Поло, Хонда CR-V, Пежо3008) найкраще.

Хотілося, щоб був якісніший звук

Совет покупателю: Беріть, беріть, беріть!!!

Обсудить отзыв про Mitsubishi ASX 2011

zarin

Не забудьте поставить защиту двигателя!!! Меня пару-тройку раз просто спасала. Я себе в салоне медиацентр с дисплеем поставил, звук отличный.

Oleg
06.06.2011

Если честно, немного разочарован. Машинка не плохая в плане разгона, комфорта (круиз, климат, ксенон, навигация, мультируль).Разочаровал шум, нет, не торохтит, сборка в норме, шум перехода с одного на д читать отзыв

Дима
24.07.2011

Проехал 5 тысяч - доволен. Цена - качество это всегда компромисс. Очень сбалансированный автомобиль!!! Я не ездил на Кашкае но уверен в одном: лучшего движка 1, 6 не бывает! В Киеве средний расход (от читать отзыв

Продажа б/у Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX 2018 Mitsubishi ASX 18800$ 2018