Відгук MG HS 2022 2.0 turbo бензин автоматична

Михаил Кавун

27.04.2023

Рік, пробіг: 2022, 155 км
Двигун: 2.0 turbo бензин

Обзоры не врут, действительно отличный автомобиль за свои деньги. Но так сложилось, что буквально через три дня после покупки, на бетонном порожке авто подпрыгнул и примяло выхлопную трубу. Ремонт в официальном сервисе обошолся в 23 тыс. грн, из которых 22 тыс. стоит средняя часть выхлопной с резонатором. Если такова ценовая политика MG по запчастям, которых кстати не найти в интернете, то стоимость владения после гарантии может оказаться колоссальной.

Обговорити відгук про MG HS 2022

Spotty

Гляньте цены на ваг, тойоты и прочие конкуренты. Так что, это как раз таки не дорого. (Я конечно же говорю об оригинале, а не дешевых аналогах).

Danubecaptain

Важко назвати такий відгук корисним. Про сам авто не сказано майже нічого. Я можу зрозуміти розчарування автора такими високими цінами на ремонт буквально в перші ж дні володіння, але більш розгорнутий відгук про авто з турбованим мотором був би цікавим.

venom253

Там ще цінова політика віннера дуже дика.

Aleksey Bober
11.01.2023

Машинку помітив випадково, просто побачив банер в інтернеті. До цього розглядав новий Tucson, Mazda CX5, Peugeot 3008, Opel Grandland X, RAV4. Але їх або по бюджету не витягував або була б зовсім гола читати відгук

01.02.2023

Довго роздумував над покупкою авто, дивився і тестував різні машини. MG HS зачепила, зовнішністю, матеріалами, та й загалом якістю автомобіля при її ціні. Думав довго, бо боявся, новий бренд і як буде читати відгук