Отзыв KIA Magentis 2009 2.0 бензин с автоматом

Микола

02.01.2016

Год, пробег: 2009, 65 км
Компл.: Велюровий салон

Расход топлива в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 6.9 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Машина сбита, устойчива на трасі та в місті. Задніх не пасе. Автомат працює хорошо, двигун шепче. Реклами не потребує. Крапка. Мій онук студент, це молодь, так йому більше до вподоби на Межентісі чим на Міцубіші Галант. На світлофорах він перший, на трасі чудово. Мені подобається защита картера двигуна. Їздиш після дощу, а під капотом чисто, нічого протирати. Всі системи працюють надійно. Машину потрібно любити і вона полюбить вас.

Все відмінно, без проблем. На 60 тис. поміняв тормозні диски, колодки та пару втулок на передній підвісці.

Вважаю мінусів нема що відповідає вартості та комфорту.

Совет покупателю: В кожного свої вимоги. Раджу купувати.

Обсудить отзыв про KIA Magentis 2009

Vladimir-81

Маджентис - очень честная машина.

Валерий
Украина, Житомир
13.10.2009

Купил 2 месяца назад - машиной очень доволен. Перед этим были немецкие и японские авто (конечно классом ниже и двигатели по возрастающей). Но этот автомобиль - супер бомба. А то что в комментариях пиш читать отзыв

Олександр
24.10.2009

В принципі, машина варта своїх грошей, але якщо вибирати, то краще взяв би японця(корола, чи сівік-седан) чи дешевшого німця(типу фольца пасата), але вже пізно... Першим плюсом варто визнати дизайн, ч читать отзыв

Продажа б/у KIA Magentis

KIA Magentis 2009 KIA Magentis 7850$ 2009