Відгуки Jetour

Роздумуєте над покупкою Jetour? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Jetour. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Jetour, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (5 відгуків)

Оберіть модель Jetour

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Jetour? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Jetour

Останні відгуки про автомобілі Jetour

Тим
Тим

1.5 бензин, AT
2021
Jetour X70 2021

_Для_своих_денег_ - вполне приличный автомобиль. Мой используется по чуть-чуть ежедневно и очень изредка в дальних поездках, так что за 21 месяц набежало чуть меньше 15 т.км. Двигатель слабосильный для этой массы, но это, скорее, общая проблема массовых автомобилей в этих краях. О стуке АКПП (см. читати відгук

Юрий
Юрий

1.5 бензин, MT
2021, 150.000км
Jetour X70 2021

Машиной пользуюсь чуть больше года. Для своих денег вполне нормально, но посоветовать вряд ли кому смогу. Есть недочёты из-за котрых не очень удобно пользоваться некоторыми функциями. Например, пр пользовании телефоном, не голосового нора и поэтому надо выбиратьконтакт из списка на экране, а сде читати відгук

Сергій
Сергій

Житомир
1.5 бензин, AT
2021, 8.000км
Jetour X70 2021

Це в мене вже друга Chery, до цього була Елара 2007р.в. 155тис. пробігу (забрала донька) - чудове авто, але захтілось щось нове, більше. Чому зупинився на Jetour X70? При виборі авто я не обмежувався лише китайцями, я ретельно обійшов всі доступні автосалони встановивши собі ліміт 550тис.грн. Що спо читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Jetour

нові відгуки про Jetour