Отзыв Hyundai i30 2019 1.4 turbo бензин автоматическая

Год, пробег: 2019, 42.000 км
Двигатель: 1.4 turbo бензин
Компл.: Medium
Кузов: лифтбек, 5 дв.

Расход топлива в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 8.0 л/100км

Брав авто б/в (2.5 роки, пробіг 30 000км). Перший власник обслуговував на фірмовій СТО та дбайливо ставився до авто. Купив бо відразу сподобалася зовнішність спортивного авто, новий сучасний двигун та автоматична коробка. Також до цього було вже 5 авто але вони не дотягували по потужності до двигуна цієї машини.

Вперше їзжу на турбованому двигуні та роботі. Динамика як для мене досить пристойна. А тепер про новий робот 7DCT який усі бояться... і правильно роблять бо гарантія на зчеплення лише 1 рік!!! Мабуть того перший власник авто його продав таким молодим))) Під час їзди на 1 передачі та при перемикання 1 та 2 передачі все частіше стали проявлятися поштовхи, особливо коли машина холодна. Все це сильно дратувало, ще й начитався в інтернеті жахів про роботи. Звернувся до офіціальної СТО... нервово підраховуючи фантастичну вартість ремонту. На СТО протестували робот та сказали що знос зчеплення лише 10% і навіть не хоче комп'ютер робити адаптацію... і що зчеплення ЗАМІНЯТЬ по гарантії !!!))))

Виявилося що це "дитяча хвороба" нового робота 7DCT та hyundai визнав свою провину і тепер по зверненню всім міняє на нове удосконаленезчеплення на протязі всієї 5-ти річної гарантії на авто. Алілуйя!!! )))

Після заміни їзда то саме задоволення! Динаміка та скорострільність робота - супер!!!

Дуже гарне авто!

Зовнішність.
Потужний двигун.
Швидка коробка передач.

Совет покупателю: Проблеми з роботом.

Обсудить отзыв про Hyundai i30 Fastback 2019

Hyundai i30

Serhii
13.07.2018

Ну от я і вирішив написати відгук, бо враховуючи, що машин у нас таких ще дуже мало, з'явились недавно - скоро може ніхто і не напише. На дорогах бачив тільки два хетчбека, фастбека - жодного. Так що читать отзыв

Бруско Иван
19.09.2019

Дуже вдячний попереднику за розгорнутий відгук! Тому мій буде більш лаконічний) Отримав авто із салону на початку лютого 2019. Чекав на доставку авто з іншого регіону в кольорі clean slate (ніжно-б читать отзыв

Продажа б/у Hyundai i30

Hyundai i30 2016 Hyundai i30 11900$ 2016