Відгуки про Hyundai i30 2018

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Hyundai i30 виготовлених в 2018 році. Ви також можете почитати відгуки про Hyundai i30 інших років виготовлення, наприклад в 2017 році або в 2019 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (3 відгуків)
1.6 бензин, AT
2018
+1 / -0 Hyundai i30 2018

В принципе, довольно неплохой автомобиль. Без каких либо претензий. Всё в нем довольно хорошо продумано. Удобен и прост в использовании. До лидеров класса ему далековато, но высота взята корейцами хорошая. Подвеска немного мягче собрата KIA Ceed того же года выпуска. Подвеска пробивается если се читать отзыв

Бруско Иван
Бруско Иван

1.4 бензин, AT
2018, 25.000км
+1 / -0 Hyundai i30 2018

Дуже вдячний попереднику за розгорнутий відгук! Тому мій буде більш лаконічний) Отримав авто із салону на початку лютого 2019. Чекав на доставку авто з іншого регіону в кольорі clean slate (ніжно-блакитний металік). Пробіг за півроку орієнтовно 22 тис км, об'їздив на ньому пів-України. Авто читать отзыв

Serhii
Serhii

1.4 бензин, AT
2018, 4.500км
+15 / -0 Hyundai i30 2018

Ну от я і вирішив написати відгук, бо враховуючи, що машин у нас таких ще дуже мало, з'явились недавно - скоро може ніхто і не напише. На дорогах бачив тільки два хетчбека, фастбека - жодного. Так що можна вважати, що я поки що один такий :). Пара чоловік випали з вікна, ще декілька - звернули шиї,  читать отзыв

нові відгуки про i30 2018 року