Відгуки про Great Wall Wingle 5 2008

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Great Wall Wingle 5 виготовлених в 2008 році. Ви також можете почитати відгуки про Great Wall Wingle 5 інших років виготовлення, наприклад в 2013 році або в 2012 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (3 відгуків)
андрей
андрей
2.8 дизель, MT
2008, 22.000км
+17 / -1 Great Wall Wingle 5 2008

я доволен этим авто,хоть и вынужден его продать. так как для моей работы нужен уже большего размера авто. он мне очень помог в моём бизнесе. и чесно говаря мне очень не хочется с ним расставаться. читать отзыв

сергей
сергей

Екатеринбург
2.7 дизель, MT
2008, 96.000км
+144 / -2 Great Wall Wingle 5 2008

три года отьездил на этом авто брал с нуля за это время полетел подвесной (неправильно были поставлены карданы) перестала включатся пониженая (датчик в раздатке 4500 р) а в остальном отличный авто проблем не знаю удивлен китайским автопромом да большой минус оптика не к черту. очень понравился сам д читать отзыв

тарас
тарас
Луцк
MT
2008, 20.000км
+18 / -2 Great Wall Wingle 5 2008

Проїхав 20 т загорілась лаьпочка неполадки системи двигуна, автомобіль відмовився їхати, при обертах двигуна 2000 глохне. Відігнав на сервіс АІС провели деагностику нічого не зрозуьіли ,відправили на завод виробник Китай . Пройшло три неділі ніякої відповіді,процівники АІС вибачаються але зробити ні читать отзыв

нові відгуки про Wingle 5 2008 року