Отзыв Geon Invader 2013 250 куб.см. на механике

Владимир
Владимир

Украина
Винница

16.01.2016
Geon Invader 250/350
Geon Invader

Год, пробег: 2013, 6.000 км
Двигатель: 250 куб.см.

Надежность Комфорт Ходовая Внешний вид Общая оценка4
Расход топлива в городе: 3.5 л/100км, по трассе: 4.0 л/100км, средний: 3.7 л/100км

Моя мотоісторія починалась як і авто. Має бути тільки новий і "дружелюбний" мот. Не знаючи як до нього підійти і що воно взагалі таке-почав видивлятись різні варіанти. На деяких проїхався по території салона і відразу відчув, що Інвайдер - найзручніший.

Посадка майже як в авто - руки близько, спина пряма, ноги на платформах і тормоз як в авто - сів і поїхав ніби це гібрид вело по рулю з авто по ногам.

Підкупили також дуги захисту, задня спинка для пасажира, рідинне охолодження.

Дуже гарна тяга з низів - це вже легенда - інколи навіть все-одно яка передача ввімкнена, всеодно витягне без ривків -м'яко і зі звуком вальяжного чопера.

Про карби - ніразу нікуди не лазив, нічого ще не чистив. Зранку легко завів - поїхав.

Ланцюг - антилегенда. Тягнеться постійно. Заміряв розгін до 100км - 12с з "жирним"від змазки ланцюгом. Коли промив і промастив свіженько ланцюг - розгін 10секунд!!! ось скільки тяги і потужності забирає дешевий ланцюг.15-20%.

Двигун на свій обєм достойний. Масло весь період не одному рівні.

Плюсы автомобиля:
Привабливий вигляд, зручна посадка, безпечний за рахунок геометрії (не козлить і не прокручує заднє колесо) не клює носом при відтормажувані. Гарно тримає дорогу. Надійний - бувають екземпляри з дитячими поломками, але мені мабудь пощастило. Шланги переднього армовані (навіть на японських не всіх є).

Минусы автомобиля:
Трохи слабкі кріплення глушників - одного разу загубив болт кріплення каталізатора (проміжна трубка) і розхитався сам глушник - помітив лише дома. Треба все закріпити на контргайки - вже 4000тис км так нікуди нічого не викручується.

Совет покупателю: Чудовий апарат. Вигляд і характеристики просто космос за такі грошенята. Є люди на форумах що проїхали на таких по 38-46тис км!!!

Нет Да
Отзыв был полезен?

Обсудить отзыв про Geon Invader 250/350 2013

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Вход | Регистрация

Другие отзывы владельцев
Geon Invader

Вова
Украина, Львов
12.11.2018

Думав брати б/у YBR (катався декілька разів)? але після того як посидів на GEON, зрозумів що на YBR більше на сяду). Сидиш в розвалку, сідло широке, зручно. Мотор 150 кубіків слабий, до 80км ще +- читать отзыв