Відгуки Geon

Роздумуєте над покупкою Geon? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Geon. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Geon, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (9 відгуків)

Оберіть модель Geon

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Geon? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Geon

Останні відгуки про автомобілі Geon

Николаев
250 куб.см.
2013, 7.000км
Geon Invader 2013

Брал новым в салоне. Итак. Посадка - одна из ключевых причин, по которым я распрощался с этим мотоциклом. Я проехал вообщем около 7000км. Из них 1300 км мы с женой и с баулами ( вещи, еда, палатка, инструменты и т. д.) мы проехали из Николаева в Крым и обратно. И именно после этой поездки я понял, ч читати відгук

Вова
Вова

Львов
150 куб.см.
2015, 2.000км
Geon Invader 2015

Думав брати б/у YBR (катався декілька разів)? але після того як посидів на GEON, зрозумів що на YBR більше на сяду). Сидиш в розвалку, сідло широке, зручно. Мотор 150 кубіків слабий, до 80км ще +- їде, а потім розганяєтсья геть повільно. Обігнати фуру яка їде 90км по трасі - проблема. Максималка: читати відгук

Сергій
Сергій
Львов
320 куб.см.
2014, 7.800км
Geon Nac 2014

Купив купив даний мот у Львові з салону, після скутера і мота 200 можу сказати для міста супер. На трасу передачі трішки закороткі, але терпимо. Їздив у Тернопіль, дорога там погана, але витримав і не раз, 4 рази туди їздив. Їздив на Шацьк відпочивати, все гуд. Тормоза нормальні, двигун тягне, пласт читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Geon

Geon Daytona