Відгук Geely Emgrand X7 2012 2.0 бензин механічна

Хмельницкий

23.12.2013

Рік, пробіг: 2012
Кузов: універсал, 5 дв.

Доброго дня. Вже деякий час придивляюсь до даного авто з метою його купівлі. Зупинився на версії з мотором 1.8 сірого кольору. Основним конкурентом для нього я вважаю лише Рено Дастер, ціна якого реально вища, а комплектація гірша. Х7 я побачив випадково у рекламі автожурналу і його вигляд відразу ж мені запам'ятався. При огляді його в автосалоні, він мені сподобався ще більше - форма кузова, кліренс, широкий, просторий і функціональний салон (хоча в ЕС7 він виглядає сучаснішим і якіснішим). Сьогодні у Хмельницькому салоні АІС мені провели тест-драйв даної моделі, але з мотором 2.0, сказали що машин з моторами 1.8 і 2.4 на даний момент ще навіть немає в Україні і чекають їх в кінці наступного тиждня. Менеджер обіцяв, що суттєвої різниці між моторами 1.8 та 2.0 у місті не відчувається.

Мої враження - я трохи розчарований. А тепер по суті:

1. Салон.

- Сидіння зручні і при моєму зрості в 180 см я дискомфорту не відчував (раніше про це читав негативні відзиви).
- На ходу по частково ямковій дорозі ніяких скрипів і сторонніх звуків салону не виявив.
- Сподобалась обзорність за кермом.
- Шум в салоні від мотору не напружує.
- Панель приборів хоча і простувата, але мені сподобалась.

2. Двигун - повне розчарування (максимальні обороти, які спробував розвинути були лише 3200 - працівник АІС просив більше не крутити).

- Вибачайте, але як на мене, то динаміка просто ніяка для такого мотору. Для прикладу, динаміка даного мотору була схожа до авто мого брата Фіат Скудо 1999 р.в. 1.9 диз. без турбіни. 1-2 передачі ще так-сяк, але розгін на 4 передачі із 70 км/год мене здивував - Х7 ледь набирав швидкість. Працівник автосалону аргументував це необкатаністю двигуна. Повірте, здійснювати обгін на трасі буде деколи страшнувато, двигун крутиться дуже вяло. Можливо він і прокидається після 4500 об./хв., але мій стиль їзди - це максимум до 3500 і мені це не підходить.

3. Гальма - просто жах.

- З 60 км/год зупиняєть занадто повільно, як для сучасного автомобіля. Працівник автосалону пояснив це необхідністю притирки елементів гальмівної системи, хоча на панелі приборів пробіг вже був до 300 км.

4. Ходова частина - я приємно вражений.

- Розкачки кузова відсутні, в повороти входить впевнено навіть на більшій, ніж потрідно швидкості.

- Ями та інші нерівності в асфальті проходить на "ура", але при цьому чути певний стук в передніх стійках - щось подібне є в шевролеті лачетті. Але це лише звук, який на роботу підвіски не впливає. Чесно, я ходовою дуже задоволений, у багатьох сучасних європейських і корейських авто, у порівнянні з Х7, підвіска працює відчутно гірше.

5. Коробка передач.

- Претензії відсутні взагалі, робота чітка і зрозуміла - мені сподобалось.

6. Кузов - "+ -"

- Сподобалась товщина металу кузовних елементів.
- Якість покраски, на перший погляд, претензій не викликає. Щоб оцінити - потрібно поїздити.
- Не сподобалась підгонка зазорів, особливо між передніми крилами і бампером.

На жаль, повноцінного висновку для себе я ще не зробив. Мені все підходить у даному авто, крім двигуна і гальм. З понеділка ще раз спробую проїхатись на Х7, але вже по іншому маршруту, можливо, я зміню свою думку і, надіюсь, в кращу сторону. Дуже хочу почути реальні відгуки власників даних авто, особливо з мотором 1.8.

Вигляд.
Розміри салону.
Підвіска.

Двигун.
Гальма.

Обговорити відгук про Geely Emgrand X7 2012

Kostiantyn Kiev

у 1.8 будет явно хуже динамика. Ему бы дизель на 2 литра...

Ganjybas

Вы нашли с чем сравнивать с дизелем 1.9 там крутящего момента в 2 раза больше при оборотах в 2 раза меньших я тоже планирую взять Х7 в марте 2014 и именно с 1.8 двигателем .Мой стиль езды называется "осторожный пенсионер" тоесть до 100км в час не более где бы то нибыло... думаю двигателя 1.8 хватит что бы разогнать до сотни а нащёт тормозов конечно печально... надо смотреть ....а вообще планирую сразу вырезать катализатор и немного зачиптюнить для экономии топлива

там крутящий момент більший вього лише на 10 Нм, тому вважаю, що це не суттєво. А порівнюючи з моїм власним авто ваз пріора, де крутящий момент менший скажу, що мій стандартний ваз по динаміці значно випереджає Х7.

rdiesel

Для Ganiybasа. Катализатор вообще то для чего то создан. В частности для уменьшения токсичности выхлопа. А Вы сразу хотите его убрать. А потом все удивляются, почему мы так много болеем.

Ganjybas

rdiesel согласен катализатор создан для догорания в нём остатков топлива но если его убрать теоретически падает расход бензина соответственно выхлопов меньше+ я хочу одновремменно зделать чип тюнинг(перепрошить мозги) на экономию топлива думаю если это все сложить вред от моего авто будет не более чем от авто с катализатором к тому же я вообще купил бы электромобиль еслиб они были доступнее по цене и был хоть минимальный выбор а так тока мечтаю..

Олег.Р

У меня Эмгранд Х7 2,0МТ более 4 месяцев. Пробег более 6000км. Динамика движения во всех ситуациях на дорогах устраивает. Бывал частенько в Киеве, чувствовал себя комфортно на улицах даже с очень плотным движением. Для Киевских тянучек, конечно, лучше иметь коробку-автомат. На моем 2,0МТ при желании со светофора можно многих уделать. Но напомню, Х7 разрабатывался не как спорткар гоночный! Да и движок сознательно китайцами подзадушен под экологию. Тормоза и прочие системы и механизмы автомобиля работают отлично. Зазоры по кузову все ровненькие. Бампер передний прикручивают на заводе в Кременчуге, так что если Вы видели ненормальные зазоры - то это "шедевр" (к счастью, редкий) тамошних мастеров. На счет катализатора - я не согласен. Исправный катализатор (тем более новый - на новой машине) с нормальной пропускной способностью никак не повышает расход топлива, да и мощность не снижает. Эти параметры контролируют "мозги" автомобиля с помощью лямбда-зондов. Без зондов и катализатора "мозги" свихнутся. Но если "чиповать" автомобиль, то как по мне, то и зонды с катализатором можно оставить (если прошивка нормальная). Вот только про прошивки на Х7 еще не слышал (если найдёте - плиз, сообщите!). Да и с гарантии с чиповкой слетишь.

ymin27

Був на тест-драйві... На рахунок двигуна, згідний з автором повністтю, якийсь дуже вялий, особливо на 3-тій, 4-тій передачі... В мене ВАЗ 2115, мотор 1,5 інжектор, так вона на 4-тій вискакує з під мене, а тут одне розчарування. Менеджер теж казав мені, що це тому, що мотор ще на обкатці, хоч на спідометрі було вже 930 км. Хочеться почути чесні коментарі від власників....

Roman Erovenko

Хочу сделать очень честный комментарий от владельца 1,8МТ. Полностью согласен, что двигатель надо обкатать. Уменя сейчас 2200 на спидометре. Динамика хорошая. Если хотите резкого разгона - надо надавить резко на педаль и подождать секунды 4 - 5. Электронная педаль - это, конечно что - то. Первый раз на перекрестке чуть не поседел, когда надо было резко выехать.....Сейчас привык. Почти автомат

cezar88

В мозги авто забито - до 5000,10000т.км НИКАКИХ ускорений !!! На 2 или 3 ТО (уже не помню) Вам должны перепрошить мозги. И поверье - Вы машину не узнаете, поедет резвее и экономичнее. Не образованные технически манагеры АИС - об этом не догадываются..... Вот и несут разную херню про обкатку. Можешь "обкатывать" хоть до 100т.км будет тупить и жрать, пока не прошьеся у официалов. Это ещё сделано и для тог,- чтобы мы сразу не спрыгнкли с гарантии. А машина за такие бабосы - СУПЕР. Дастер Москальский - рядом не валялся( внешне). По проходимости Х7 разумеется слабоват.

Вячеслав
Украина, Горловка
26.08.2013

Пока хозяин 4 дня, прошел 300 км, впечатления самые положительные, правда без мелких косяков не обошлось. Стучит болт стабилизатора на заднем рычаге, нужно ехать к официалам подтянуть т.к. метка краск читати відгук

Михаил
Украина, Константиновка
29.08.2013

Пересел с ланоса, 1.5 SE, проехал 3200км, впечатления пока положительные. Все работает нормально пока... Поставил сразу газ в автосалоне, что бы действовала гарантия, обошлось - 8400 грн, баллон - вме читати відгук

Продаж б/у Geely Emgrand X7