Відгук Ford Puma 2020 1.0 turbo бензин автоматична

Ford Puma
Ford Puma

Рік, пробіг: 2020, 4.132 км
Двигун: 1.0 turbo бензин

Витрата пального по місту: 7.7 л/100км, по трасі: 5.3 л/100км, середній: 6.5 л/100км

Обрав це авто випадково. Дивився серед Sportage, 2008, Kamiq, Tiggo.

До того знав про Ford Puma, але тоді дивився на ціну базової моделі і одразу відсік. Не сильно став вникати в характеристики, думав що база буде "бубном". Зайшов в салон просто тому що "було по дорозі". І після спілкування з менеджером - дізнався що відрізняються комплектації якимись червоними строчками, цифровою панелью, та спортиним обвісом.. наче все).

Основні потреби були:

- в більш великому багажнику, тому що народилась друга дитина (До цього була ford fiesta mk7);
- більше місця на заднямору ряді (Так, в ідеалі треба брати авто вже більшого класу ніж Пума, але бюджет не дозволяв);
- невеликі витрати палива;
- динаміка (розгін).

Салон

По началу троху скрипіла приборка та не було звично з лобовим з підігрівом (відблискувала сітка на склі), але зараз все ок. Ергономіка на вищому рівні - все дуже зручно, всі кнопки та крутилки читабельні.

Обігрів лобового, руля та сидінь - дуже допомогало взимку. Не знаю як я жив без цього в минулому авто.

Мультимедійка добра, але іноді трошки тормозить.

При рості 178 мені дуже комфортно за кермом, а дружині при 177 - також комфортно сидіти на задньому ряді (навіть ще є місце від переднього сидіння до колін).

Не дивлячись на невеликі відмінності по технічним характеристикам у салоні Пуми та Фієсти - по відчуттям це взагалі різні машини.

Дизайн

Зовнішньо на дорозі авто плутають з поршем, через фари. І взагалі багато хто звертає на машину увагу через те, що їх мало на дорозі. Сам за 9 місяців використання бачив 6 разів. І кожен раз як подія - "о, теж пума". Думаю через це і мій відгук тут перший.
Фари світять добре плюс не помітив фічу, що лінза фари повертає за кермом: Ви повертаєте праворуч і світло теж повертає і освітлює заздалегідь, що дуже зручно.

Драйв

Їздити комфортно, затиків у коробки немає (2 щеплення як ніяк). Є круїз, обмеження швидкості, утримання в полосі (яке поки не тестував), попередження про зіткнення.

Режими їзди

Їх 5. Використовую переважно Стандарт та Економ.

Переходячи зі Стандарта до Економа - витрати зкорочуються з 7 до 5 литрів. По відчуттям також - в еко дуже м'який хід (тому що не дає піднімати оберти). В Спорт режимі відчуття , що авто виходить за 8, а то і 7.5 секунд, бо вжимає в седіння знатно.

Взимку ще використовував режим "їзди по слизькій поверхні" - добра допомога була присильній ожеледиці. Режим Бездоріжжя - не використовував.

Тому це не просто режими для галочки, як в деяких інших автомобілях.

Багажник

Основна причина придбання. 520 литрів - влізає дві шассі від калясок + люлька + інші речі. При тому що все барахло (домкрат, мобільний пилосос, вогнегасник та інше) лежить у відсіку під фальш полом. А під всім цим ще є запаска..

За 4000 км зрозумів що закриваються повністю мої потреби, задоволення від їзди - шикарне.

- багажник;
- динаміка;
- дизайн;
- комфорт водіння.

- з початку трохи не звично було лобове з підігрівом - заважала сітка на склі (відблискувала);
- шумка - не дуже.

Порада покупцеві: Переплачувати за невеликі плюшки на більшу комплектацію - не бачу сенсу.

Обговорити відгук про Ford Puma 2020

DenRamon

Спасибо!
Ждал ее, но показалось, что маленькая после Фиесты. Взял Кугу

Volodimir 8

Гарний автомобіль, кажу як фордовод зі стажем.. Але трохи за дорого виходить як для свого класу. За його ціну вже краще Кугу на мінімалках брати.

Продаж б/у Ford

Ford Flex  2019 Ford Flex 19700$ 2019