Відгуки про Ford Mondeo 2012

На даний момент на нашому сайті додано 7 відгуків про автомобілі Ford Mondeo виготовлених в 2012 році. Ви також можете почитати відгуки про Ford Mondeo інших років виготовлення, наприклад в 2011 році або в 2013 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (7 відгуків)

Черкассы
2012, 6.000км
+26 / -1 Ford Mondeo 2012

Выбор нового семейного автомобиля был довольно долгим и неоднозначным, поскольку всё же склонялись к классу «компактвена». Впрочем выбор остановился на Ford Mondeo, C-Max, Chevrolet Orlando, Skoda Oktavia. При более детальном знакомстве с этими моделями Ford C-Max отпал сразу (очень низкий клирен читать отзыв

2012, 13.000км
+202 / -3 Ford Mondeo 2012

Привет всем, кто заинтересован в этом авто. Наверное мой отзыв будет полезен действительно тем, кто живет в движении 80% жизни пока не спит. Так вот, куплен мондео в салоне в конце августа 12 г. За 2.5 месяца 13000 км.! Понятно, что хвалить или хулить надо хотя бы после 50-70 тыс., или больше, но су читать отзыв

Ivan
Ivan

2012, 34.000км
+13 / -1 Ford Mondeo 2012

Хочу и я написать небольшой отзыв об этом автомобиле... Автомобиль семейный, большой. Пробег на данный момент чуть больше 34000. Стоит все родное, кроме двух колес. На одном выскочила грыжа (хоть и езжу очень аккуратно), а второе пробилось на боковой стенке, ремонту не подлежит. Шины стояли заво читать отзыв

Стрый
2.0 бензин, AT
2012, 70.000км
+10 / -0 Ford Mondeo 2012

Всім привіт! Хочу коротко, якщо вийде... Написати про свою автівку. Ідеально було все...до пробігу у 40 тис.км ). І так хороше: двигун - вогонь, правда турбозадумливість, трохи більша ніж в інших (Пасат, Форестер - були в користуванні). Коробка - робот... вцілому - непогана, але мінімум два ра читать отзыв

Олександр Голуб
Олександр Голуб

Львов
2012, 62.000км
+3 / -0 Ford Mondeo 2012

Доброго дня. Брав авто з салону. Враження тільки позитивні, машинка тихенька, в міру м'яка, чітка коробка. На дорозі тримається люкс, для п'ятьох місця вистачає, не раз їздив на далекі відстані з повною загрузкою 2500 км. Двигун звичайний 1.6 досить тяговитий агрегат, але не для супер старту, по тра читать отзыв

нові відгуки про Mondeo 2012 року