Отзыв Ford Focus 2013 1.0 бензин на механике

Анатолий

Чернигов

17.02.2014

Год, пробег: 2013, 1.500 км

Ford Focus 2013 - фото 1 Ford Focus 2013 - фото 2 Ford Focus 2013 - фото 3 Ford Focus 2013 - фото 4

Авто було придбано в грудні, муки вибору були довгі і виснажливі. Розглядались варіанти: ФФ 3, Шкода Рапід 1.6, Хюндай Акцент, Фольц Поло седан, Рено Логан 1.5 дизель, Пежо 301.

Спочатку хотілось Рапід, але побувши в салоні незахотілось навіть тест-драйв проходити (поглядом бачиш ці "мега стильні" ковпаки, непокрашені ручки і дзеркала, угрюму магнітолу, в салоні жорсткий пластик, все чорне). Плюси Рапіда провірений часом двигун і багажник не варті 142к.

Логан. Плюси: Просторий салон, дизель за адекватні гроші, багажник, доволі не дорогі опції (порівнюючи з конкурентами), кліренс. Недоліки: якість зборки салону (різні зусилля закривання дверей, при закриванні дверей з салону скрипить ручка, погано відкривається бокс по центру торпеди), не чітке вмикання передач, дизайн (як на мене).

Всі інші конкуренти відсіялись після прийняття утилізаційного збору.

Взяли Форд Фокус, зрозуміло про надійність говорити рано. Порівнюючи з Шкодою Октавією А5 1.8 (був досвід експлуатації) в ФФ3 краща шумка, краща плавність ходу (при приблизно однаковій керованості). Простір в салоні з переду однаковий, ззаду у Фокусі тісніше, якість пластику на одному рівні. Багажник, двигун, кліренс, ергономіка зрозуміло краще в Шкоді. Але й ціна ж дещо різна. З недоліків ФФ3 можна відмітити малий кліренс, низькопрофільна гума, дещо незручна форма торпеди (ліве коліно впирається у включатель фар), малий багажник, тісноватий задній ряд. По комплектації фордовський комфорт, приблизно рівний шкодовському амбіент.

По росходу (на обкатці) траса: 80км/год- 4.8-5, 100-110км/год 5.5-5.7. Місто (Чернігів) - 6.2.

На мою думку авто коштує свої 143к, хоча зараз ціна зовсвім інша. Залишається питання лише про ресурс двигуна.

Комфортна ходова, наявність системи стебілізації руху, шумоізоляція, старт-стоп, простір спереду, росхід пального.

Кліренс, низькопрофільна ризина, багажник, простір по заду, новий непровірений часом двигун.

Совет покупателю: Кожен думає своєю головою і підбирає авто для своїх потреб.

Обсудить отзыв про Ford Focus 5-ти дверный 2013

саняя

торпедо бомбезная,удачи в експлуатации

спасибо, дизайн салона - одна из причин покупки этого авто

Maksusha

А скільки к.с.?

100 к.с. 170н.м

karavan1997

Сборка немецкая - большой плюс.

да - плюс, но надо поездить по нашим дорогам, потом оценить качество зборки

s2h2

205/55 r16 это не низкопрофельная!

andymov

теж цікавить цей двигун, загалом які про нього враження за цей час, масло не їсть?

масло не бере, ну поки все добре, але ж 9000 це ж не показник. По їзді як 8клапанний атмосферник, з 2 до 3,5 тисяч гарно тяне, низов не любить. По паливу: місто 6,5, трасса 100км/год 4.7; 70км/год= 3,6-4л

Анатолій_

Відмінне авто, в мене в місті бере 6 літрів 1.0 EcoBoost на механіці. Їзджу я правда поволі, але з великим задоволенням, керованість відмінна і інтер'єр цікавий. На рахунок Рапід я повністю підтримую, це не конкурент Фокусу, дуже сумний як зсередини так і ззовні. На рахунок ергономіки Шкоди Октавії, вона не краща за Фокуса, на одному рівні, але виконання Фокуса значно цікавіше. Це автомобіль з емоціями і для емоцій, а Шкода - возик для пересування з точки А в точку Б, але якщо вам потрібен возик, то краще тоді купіть щось подешевше, тому що возик Октавія коштує помоєму забагато, як для возика!

Arnold Valihan

Я отъездил по нашим дорогам 74 000 км, сборка действительно немецкая! Ничего не сыпется, не стучит, как новая. Я доволен. Брал Фокус в 2012 году и неожыдал такого результата, теперь никого не слушаю о том, что Форд не надежен, пока сам не попробуєшь, не узнаєшь. Говорите японское качество? Попробуйте немецкое от Ford Focus!

Зараз пробіг 90.000. Зміна стійки стабілізатора на 80, На 55 заміна рульової рейки по гарантіїї (на ТО не їздив, дуже порадувала така лояльність дилера). А так все, задоволений авто

Правдоруб

toxan, кстати да, не многие официалы меняют по гарантии без скандалов, если не ездил к ним на ТО. Не беспокойтесь, у вас моторчик уже проверенный, будит бегать и дальше. Проблем со сцеплением (завоздушивание контура) не было?

-1ОТВЕТИТЬ

Правдоруб, нет, пока порядок.
Моторчик надеюсь бегать будет, но хотеоось бы что-то новое, да помощнее)