Відгуки Datsun

Роздумуєте над покупкою Datsun? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Datsun. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Datsun, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 3.5 (3 відгуків)

Оберіть модель Datsun

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Datsun? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Datsun

Останні відгуки про автомобілі Datsun

Николай
Николай
Ивня
2017, 40.000км
Datsun on-DO 2017

Начинал свои автоуниверситеты с отцовской Волги. Потом был старый Форд Сиерра. По работе очень много езжу. Поэтому при покупке нормального нового авто, я обращал внимание в первую очередь на экономность, во-вторых - на вместительный багажник, в-третьих - на неприхотливость. Встал выбор между наше читати відгук

Екатеринбург
2017, 97.000км
Datsun on-DO 2017

Давно собирался написать отзыв о своем автомобиле. Машина конечно не презентабельная, но своих денег стоит. Брал с автосалона и знал что покупаю бюджетный авто (иллюзий по поводу того что он японец не было, знал что под капотом двигатель от ваз-2110). Что хочу сказать: машина бралась для работы  читати відгук

Кирил
Кирил
Москва
2018, 5.000км
Datsun on-DO 2018

Купил в конце весны, но уже успел намотать на ней почти 5000 км, доехать из Воронежа до Сочи и обратно. Во-первых, подвеска. Кто ездил в сторону Сочи, тот знает, что покрытие в некоторых местах далеко от идеала, к тому же серпантин. Так вот ребёнок спал в машине и ни на одной яме не проснулся. Я  читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Datsun

нові відгуки про Datsun