Відгук Daewoo Sens 2006 1.3 бензин механічна

Дмитро Білик

Львов

03.02.2013

Рік, пробіг: 2006, 256.000 км

Купив автомобіль у салоні, до 125тис. пробігу проблем не було, міняв тільки масло, ремні і помпу водяну. Після 130тис. пробігу почалися проблеми, мотор почав брати масло, чим раз тим більше, зробили мені його на 180тис. пробігу, більше з ним проблеми немав до кінця продажу, вихлопну трубу міняв два рази, і середню раз міняв, під час продажу, почала знов вона гудіти коли натискав газ до кінця. Ходова нормальна, коли стояли заводські запчастини, після 130тис. не витримали втулки, стойки, наконечники, шарові опори і тд... втулки, вирішив замінити, рульова рейка, почала підстукувати при 200тис. пробігу. Коробка передач, один із не достатків Сенса, як вона мене замучила, два рази її робив, на третій раз вирішив замінити її, хотів купити нову но ціна прибилизно була 6000 грн., якимось чудом я найшов бу за 3000 грн., в хорошому стані, як я не побоявся купити хз, відїздила 20тис. полетіли підшипники редуктора, поїхав нові брати, і саме цікаво що вони коштують по різному, залежно яка фірма їх виробляє, ті що стоять з заводу їх ціна 30-35грн, я взяв чеські в районі 75-90грн. за штуку, були і по 250грн. за шт. но це було за дорого. замінив підшипники залив хороше масло, і коробка перестала гудіти, раніше гуділа при 90-100км. після зіміни їхав 140 і то менший шум був як колись при 100км. і більше з нею проблем не мав, крім куліса, як воно мене теж дістало рік поїджу максимум і требе міняти, но це не проблема, можна хороші купити і немати проблеми з ними. Радіатор почав текти, не подумавши залив герметік, і про це я дуже пожалів коли настала зима, при - 15 і більше в салоні було холодно, курточки і шапку при їзді не знімав, на наступний рік перед зимою, вирішив злити тосол і залити антифріз, гарно систему промив, залив антифріз і радіатор знов почав текти там де і колись було, не думаючи, поїхав купив новий радіатор, в машині трокши більше тепла було, шапку вже знімав при - 15 а вот в курточці пришлося так і їздити, ніколи не лийте герметік коли тече радіатор. Машиною задоволений, як для свого класу і своєї ціни, більше від неї вимагати не потрібно.

Машина взагальному не погана, не дорогі запчастини, можна і самому їх замінити, якщо руки нормальні.

Слабенький мотор,
КПП слаба теж,
Після 6 років, почали вилізати ржавчини по кузову,
Світло дуже слабе.
Ходова не для наших доріг і якість запчастин хотілося б краще.

Порада покупцеві: Якщо брати то тільки нову, або з малим пробігом.

Обговорити відгук про Daewoo Sens 2006

Украина, Луганск
20.02.2008

нормальный автомобиль для своей цены, неплохие ходовые качества, экономичный, более мене современный дизайн! Шум трансмисии, из личного опыта можно уменшить залив на 2-3тыс.км. пробега трансмиссионное читати відгук

13.06.2008

Откатал на "Сенсе"почти 2 года.Если вовремя делать обслуживание то всё хорошо. С коробкой проблем никаких может от того , что в 1-ое ТО залил полусинтетику"Хадо". Хотя каждая машин читати відгук

Продаж б/у Daewoo Sens

Daewoo Sens 2006 Daewoo Sens 1700$ 2006