Відгуки про Daewoo Lanos 2009

На даний момент на нашому сайті додано 4 відгуків про автомобілі Daewoo Lanos виготовлених в 2009 році. Ви також можете почитати відгуки про Daewoo Lanos інших років виготовлення, наприклад в 2008 році або в 2010 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4 (4 відгуків)
Тернополь
1.4 бензин, MT
2009, 32км
+31 / -3 Daewoo Lanos 2009

Купив його б\у з пробігом 26 т. км зараз 32 т. км, маю його 7 місяців за цей час поміняв фільтра, масло, втулки стабілізатора, зробив розвал, машина була зі всім що потрібно (сигн. магн., антікор, зим. рез...) не вкладав нічого в попереднього власника часто горів ЧЕК і коли я купив тоже горів ЧЕК по читать отзыв

Тернополь
1.4 бензин, MT
2009, 32км
+3 / -1 Daewoo Lanos 2009

Купив його б\у з пробігом 26т.км зараз 32 т.км, маю його 7 місяців за цей час поміняв фільтра, масло, втулки стабілізатора, зробив розвал, машина була зі всім що потрібно (сигн. магн., антікор, зим. рез...) не вкладав нічого в попереднього власника часто горів ЧЕК і коли я купив тоже горів ЧЕК почав читать отзыв

Дима
Дима
MT
2009, 1.000км
+5 / -2 Daewoo Lanos 2009

Купил ланос . Посоветовали друзья. Да и отзывы хорошие. Проехал 200 км начал протекать главный цилиндр сцепления. Поехал на СТО, поменяли по гарантии, заводской брак . Всё остальное чики-пики. читать отзыв

Донецк
1.5, MT
2009, 70км
+11 / -0 Daewoo Lanos 2009

Очень хорошая,машина у меня до этого была славута,но когда я сел за руль Ланоса я почувствовал себя человеком эта машина лучшая из всех других машин из такой ценовой политике. читать отзыв

нові відгуки про Lanos 2009 року