Відгук Daewoo Lanos 2006 1.5 бензин механічна

Ровно

04.12.2015

Рік, пробіг: 2006, 78.000 км
Компл.: База

Витрата пального по місту: 10.0 л/100км, по трасі: 8.0 л/100км, середній: 10.0 л/100км

Добрий день всім хто має авто Ланос, і ті хто планують його купити! І так вперед рушаємо))) Ланос-Поляк 2006 рік чорного кольору! Дуже динамічний мотор, ось, і просить давити на кашетку як в місті так, і за місто не можу їм іхати 30-40 км за годину, він просить давай їдь, а не плетися!!! Ось Вам і розхід палива по місту в 10 літрів 92 полюбому, на трасі 8-9 як не крути більше 100 так і буде!!! Придбав його 5 місяців тому, по кузову притензій не має! Но за 9 років там нічого не мінялося: По двигуну ПГБЦ тікла, хозяїн за авто взагалі не дивився!!! Короче добавивши на ремонт 300 доларів все супер, і авто став мені 4000 тисячі долярів, і практично все мені подобається. Багато я не міняв тільки всі розхідні матеріали, ремні, Помпу, два задніх ступичних підшипники, зщеплення, корзину, і вижимний, і все. Дуже шустрий автомобіль! З моменту покупки проїхав 2 тисячі. Можу сказати одне в салоні нічого не гримить все працює справно, крім коректора фар, не очікував, що пічка буде так працювати чудово! У мене в Сенсі було хуже! Чіплаю захистом двигуна на поганих дорогах ну дуже низька, і м"ягка! Думаю, що робить??? Ну це не вихід по полям не поїздиш))) а коли в салоні комплект пасажирів то взагалі!!! Для який доріг їх робили не можу зрозуміти, но точно не для наших))) Супер пече по трасі Рівне-Київ!!!))) Ще скрипить педаль зщеплення при відпусканні, і то не завжди, і не можу знайти причину, можливо це болячка Ланосів?

Динамічне авто! Обгони будь-яки на ура! Це не мій Сенс! Все чітко вмикається, но КПП мені не дуже порадувала, все чітко згідний, но не хуже чим в мого Сенса було. Тобто ця машина просто машина з допотопним мотором який хаває бензин!!! І мені кажеться розхід палива дуже великий)))

Чіпляю захистом двигуна! в тому місці де гофра і піддон двигуна чуть с правого боку! Не знаю, що і робить! Дуже низька машинка.

Порада покупцеві: Я цей автомобіль не раджу брати! Тому, що розхід палива дуже великий, і він надно застарілий на даний час! Запчастини дорого коштують так як на іномарки, хоча рік назад деталі були дуже дешеві.Поляка в доброму стані найти дуже важко! А ЗАЗ ЛАНОС І ЗАЗ СЕНС це зовсім не ті машини! Мій вердикт машина як машина. Виконує свої функції і завезе з пункту А в пункт В. Порівняно з СЕНСОМ який в мене був до цього Ланоса. Ланос краще на 100 відсотків, включаючи покраску і т.д. Необхідно збирати гроші, і хочу купити Форд фиеста!

Обговорити відгук про Daewoo Lanos 2006

Ozzi

Был у меня лайнос...и поляк и зазовский 1.5.....Если не считать, что существуют и другие авто в природе, то да, спорткар еще тот

Ozzi, Я написав все,що думаю про цей автомобіль, і трішки розбираюся в них,після Сенса, я на відріз Ланоса, і даром не хотів, но склалися так обставини,що терміново потрібно був автомобіль, ну без якого ніяк як мені, і дружині. Ось і знайшов його за 3700, і рахує це ще нормальна ціна на як ви пишете Лайноси!!! Уже наїздив більше 3 трьох тисяч після покупки! І нічого не ломається, в мене в Сенсі чого то постійно чекав, а цей пече тай годі!!! І навіть заводиться в мороз -20 без проблем! Згідний з Вами що спорткар еше тот, но тут однозначно не має жодного комфорту , авто як авто, зато не ломається так як мій СЕНС!!! Однозначно буду мінять, але ще послужить пару років, поставлю Газ і буде пуля. Однозначно хочу Фиесту, або Мицубиши Кольт! Іздив і на Вазах, і більше ніколи не сяду ні у Ваз, і Ланоса другий раз не взявби!!! Дуже застраріле авто!!! Хоча їх на дорогах, ой як до Хрена!!! Але в цій машині тоже є свої мінуси!!!

НУ.. Що рушаємо далі! І так Ланосу моєму уже рік як він у мене.. Честно я нічого не робив як зробив його після покупки. Тільки Дебили хреново на СТО поставили прокладку ГБЦ.. Зробив і пісня.. Люди шліфуйте головку обов"язково коли міняєте прокладку ГБЦ.. А так пече тай годі. Як я і писав жере вона багато!!! Газ то я поставив, але хаває 12 на 100!!! Ось Вам і ЛАНОС!!! МАшина низька.. перед я не піднімав, тільки зад.. Всерівно іноді чіркаю защитою двигуне бісить,що не передать.. Замітив масла трішечки бере після 7 тисяч пробігу,а що ви хотіли ЛАНОС! І я буває люблю порисачить 130-160 ось вам і масло...

Ученик

І так! Сталося так, що продав свого Ланоса після нового року! За 3300 баксів! Я довольний як слон! Що продав це корито! Яке уже почало гнити кругом! Хоча я його так беріг ! Продав, і купив Шкоду Фабію газ-бензин двигуг 1-4, ну честно скажу авто і поряд не стоїть з ланосов і рівняти не хочу! Шкода бюджетне авто! Ломається рідко! Ось тільки не поганяєш на ньому як на ланосі..на обгони коли йдеш треба думати... проте плюси економне авто по пальному!

Украина, Полтава
02.11.2007

Вполне доволен. Никто ничего не подтягивал (сборка польськая). Тонировка, молдинги, противотуманки - в салоне Полтавы. читати відгук

Украина, Ровно
18.11.2007

Машина только для передвижения от точки А до точки Б , без какого либо наслаждения от езды, надоевший внешний вид , когда едешь по дождю такое ощющение что сел в тазик и прёш по асфальту абсолютно нет шу читати відгук

Продаж б/у Daewoo Lanos

Daewoo Lanos 2008 Daewoo Lanos 3200$ 2008