Відгук Chevrolet Lacetti 2007 1.8 автоматична

Chevrolet Lacetti Hatchback
Chevrolet Lacetti

Рік, пробіг: 2007, 50.000 км
Компл.: cdx

Автомобіль з такою комплектацією, виправдовує свою ціну!Поїздивши до Шевроле, на авто різних класів та різних комплектацій, можу сказати, що авто досить непогане.Враховуючи наші бездоріжні умови, я непобачив ніяких гріхів ходової частини ав-ля, крім того, що амортизатори отримали осьовий люфт!В Цьому випадку здається, що ходова на авто відсутня, тобто труп, але під час заміни амортизаторів(вартість яких в оригіналі вийшла 1400 грн.), повернулася попередня приємна жорсткість та цілістність підвіски.Дуже добре кероване авто на високих швидкостях навіть на не досить рівних наших дорогах!Дехто каже, що "дубова машина", так прошу дуже попробуйте проїхатись на VW Ckirocco 2009 року випуску!В даному випадку до 100 км на годину, авто заставляє тримати язик за надійно закритими зубами, інакше його можна вікусити! Приємно дивують ціни на ТО автомобіля, ну звичайно якщо самому його обслуговувати!Так, як я займаюсь ремонтом та сервісним обслуговуванням професійно, то можу собі дозволити обслуговувати авто сам, крім того скажу в порівнянні з автомобілями корейського виробницва, то Лачетті має досить довговічну гальмівну систему(50тис.км на мому авто ще рідні гальмівні колодки і диски практично не мають зносу). Щодо витрат палива скажу однозначно, хто як їздить , так і платить!Я в більшості авто експлуатую в міському циклі, то скажу, не можливо визначити точно витрату палива на жодному автомобілі, наприклад:у мене в2006 році була Ауді100, з двигуном 1.8 моновприск, траса до 6-ти літрів навіть при досить швидкісних режимах їзди, заїхавши м.Київ, з Позняків на Туполєва і назад 25літрів, тоді порахуєм розхід, майже як у Формулі 1.На Лачетті в трасовому режимі з клімою, доречі яку я ніколи не виключаю, повний екіпаж, і в багажнику все закладено, то до 8-ми л\100км, залежно від бензину, який заправиш!Перевірив на власному досвіді, якщо заправляєш 95-Puls, то замітно краща динаміка розгону авто і менший розхід палива! Щодо салону автомобіля, то скажу, що за два роки експлуатації, при чому у мене маленький син, з яким ми їздили по морям та горам, то якість оббивки салону влаштовує, тобто вона витримує хімчистки, яких у мене було 4-ри, та інші випробовування!Хочете мати гарний салон ав-ля слідкуйте за чистотою!Звичайно дизайн салону хотів би бути менш "топорним", але не забуваєм про ціну нового авто! КУЗОВ.Тут не має питань щодо лаку, порівняно з Лансером, Альмерою, Короллою(хоча Тойота авто набагато кращий, з власного досвіду), то покриття просто досить непогане.Приймаючи "бітумні ванни!" в степах України а потім подальші чистки і полірування, ще не показали ніяких помутнінь лаку, та застарілості поверхонь, після Лансера, який я продав взимку, то скажу покриття набагато стійкіше до подряпин та впливу солей, які так ще і не відучились сипати в нас, порівнянно з Європою! Щодо кручення кузова, то трішки недопрацювали, хоча на 4-ри бали витягує, зостосувавши спеціальні наповнювачі в порожнинах вузлів спайки стійок, кузов дістає приємну тишину та зібраність!Шумоізоляція посередня, але не найгірша! Двигун трішки шумний, якщо порівняти з японцями, але проблем ніяких не доставляє, крім заміни мастила, свічок запалювання і фільтрів, які в оригіналі не дуже дорогі, ніяких витрат! Спілкувавшись з людьми.які займаються тюнінгом двигунів, то за допомогою "перешивки думалки двигуна", можна досягнути непоганих динамічних показників, але покращуючи одні показники, погіршуються інші, тож перед тим як тюнінгувати двигун, треба зважити всі за і проти(ресурс двигуна і АКП, загазованість...) CDX, порівняно з іншими версіями має найкращу комплектацію, 4-ри подушки безпеки, клімат контроль, повний електропакет, протитуманні фари в бампері, АКП-для міста та і для траси незамінна річ(пропадає ефект біготні за кермом, що сильно втомлює в дорозі, а на дальніх дистанціях зникає падіння в добову кому) приємно вражає! Тож при купівлі авто з такою комплектацією, 12000 гривнь переплати -це ніщо, порівняно з комфортом та приємними враженнями, що залишають такі дрібнички! Як у кожної людини так і авто є свої + та -, але взагальному досить гарна, надійна, динамічна та приємна на виляд, та і на гаманець, машинка!

Досить багата комплектація, гарний дизайн авто, гарна керованість, за рахунок незалежної підвіски, недороге обслуговування та надійність авто при розумній експлуатації!

АКП-тупа до неможливості, порівнянно з АКП Тойоти чи Мазди.Слабуваті амортизатори, фільтр очистки повітря салону ще би закрили на колодку на петельках, бо 4-ри шурупа смішно виглядають, не враховуючи, що поличка під бардачком зовсім не заважає!Супорта потрібно частенько змащувати, слабенька шумоізоляція.

Порада покупцеві: При купівлі авто вибирайте те, що вам до вподоби, але почитайте інформацію про авто, крім того якщо у когось із знайомих вам людей є подібні авто, які на вашу думку вам подобаються, не посоромтесь попросити протестувати авто, якщо ж ні то тоді звертайтесь в автосалони на тест-драйви.Не забувайте, що доріг у нас не має, одне бездоріжжя, по якому їздить багато новоспечених асів, то врахуйте досить не високу вартість, як кузовних деталей, так і по ходовій частині!Не хочу нічого казати більше, скажу по правді!Я не збирався купляти Лачетті, купив я його випадково, тому що в салонах, якщо ви пам"ятаєте літо 2007 року було пусто, то ж я з іншого салону, зовсім іншої марки автомобілів, побачив цей автомобіль, оцінивши відгуки товаришів, зовнішній вигляд авто і те, що він був значно дешевший від бажаного, але на той час в наявності відсутнього на півроку, авто, я пішов на такий крок і купив Лачетті!Шкодувати не маю про що, надіюсь що прослужить автомобіль ще і надалі!

Обговорити відгук про Chevrolet Lacetti Hatchback 2007

спасибо за то.что хватило терпения всё это написать

александра

спасибо за обстоятельный комментарий

Спасибо большое за чудесное детальное описание автомобиля!

сергей

получил большое удовольствие от комментария на родном языке спасибо

ваtad

тільки-но купив-побачим.як говориться, без комент...а мінуси хоть є..:-)

сергей

57000 км поломаломалась коробка .я не первый. отстой

очень подробная информация!! СПАСИБО БОЛЬШОЕ!

пися попа

автору риспект

Благодарю,очень полезная информация!

vladdov

И механическую коробку ругают за нечеткость и автомат за тупость, так что же брать???

Chevrolet Lacetti

Евгений
20.08.2007

Купил 1, 5 месяца назад (Харьков, Фрунзе-Авто) за 83200 грн. На данный момент прошел 3000км. Из проблем - врожденно горящая сигнальная лампа подушек безопасности. Обнаружил, что она горит (и что не дол читати відгук

Украина, Симферополь
06.10.2007

Сервисное обслуживание, мягко говоря, отвратительное. Машину мне продали битую. В торпеде, со стороны пассажира, ужасный скрип. Горе мастера понятия не имеют что это. Аппетит у машины: город 14 л. с к читати відгук

Продаж б/у Chevrolet Lacetti