Відгук Chery Beat 2011 1.3 бензин механічна

Барановка

22.07.2012

Рік, пробіг: 2011
Кузов: універсал, 5 дв.

Дуже здивував атомобіль. Шуму під час руху мало, хоча все що відбувається назовні чути. Під час руху на на швидкості близько 70 км/год. правими колесами потрапили у калюжу дожиною зо два метри - повело в правий бік, довелось працювати кермом. При цьому в салоні шість осіб, четверо ззаду. Задні сидіння на диван не схожі, але дисомфорту не відчувається, принаймні не має відчуття дерев’яної лавочки на яку постелили поролону. І ще дуже сподобалась відсутність смороду в салоні, не ауді звичайно, але принаймні нема бажання чим швидше залишити салон.

Шумоізоляція.

час покаже.

Обговорити відгук про Chery Beat 2011

sayme

Как Вы умудрились там сзади влезть вчетвером? там места на двоих только или максимум трое маленьких детей

Виссарионович

У нас могут все,не удивился,если бы еще и на баяне играли бы.

В нас тоді не було баяніста і баяна , але спробуємо виправити ситуацію на слідуючій зустрічі випускників.

Украина, Запорожье
09.08.2011

За 11000 дол намного лучше Жигулей, Ланосов, б у машин от незнакомых продавцов. Машина просто СИМПАМПУЛИЧКА! Управляется легко , комфорт хороший. Рост у меня 186. Влез нормально, сзади сидеть свободно читати відгук

14.09.2011

Выбирать пришлось между ланосом, приорой, калиной и форцой. Честно сказать посидев в салонах, подергав все что дергалось, покрутив и подвигав все что было на то способно авто ВАЗ отпал сразу. Остались читати відгук

Продаж б/у Chery

Chery Amulet 2010 Chery Amulet 1000$ 2010