Відгуки Changan

Роздумуєте над покупкою Changan? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Changan. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Changan, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 3.5 (8 відгуків)

Оберіть модель Changan

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Changan? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Changan

Останні відгуки про автомобілі Changan

Москва
Changan CS75FL
1.8 бензин, AT
2020, 3.000км
Changan CS75FL 2020

Добрый день всем! Хотел бы рассказать про свою покупку. Недавно обзавелся новым Changan CS75FL 1 рестайлинг, машинка даже более чем привлекательная, салон просто ракета, все удобно. Начнем по порядку: 1. Дизайн машины придуман удачно, нет ничего лишнего,18-дюймовые литые диски придают еще б читати відгук

Стас
Стас
Беларусь
Минск
Changan CS35 PLUS
1.6 бензин, AT
2020, 8.000км
Changan CS35 PLUS 2020

Приветствую всех! Не так давно в нашей семье появился новый автомобиль - Changan CS35 Plus. Автомобиль китайский, купили в Минске, так как живем в Беларуси. Ездим на этом красавце почти месяц, пришло время поделиться своими впечатлениями. Это действительно очень хороший и качественный автомоби читати відгук

Новочеркасск
Changan CS35 PLUS
1.6 бензин, MT
2019, 1.700км
Changan CS35 PLUS 2019

Купил люкс на механике, на автомате побоялся что движка будет не хватать на трассе ,Постараюсь быть обьективным в отношении китайский авто или япония европа, буду описывать авто без предвзятого отношения, кстати которое имел и сам в недалеком прошлом что все китайское авто гавно, сравнивать авто мог читати відгук

нові відгуки про Changan