Відгук BMW G Series 2018 310 куб.см. механічна

BMW G 310 GS
BMW G Series

Рік, пробіг: 2018, 5.000 км
Двигун: 310 куб.см.

Плюси: виглядає гарно, відомий бренд, досить м'яка підвіска, є індікатор передачі, АБС, легкий, гарно керується, низькі витрати палива, на високих оборотах відносно непоганий підхват - звісно для 35 конячок.

Мінуси: на низьких дуже слабка тяга, і як наслідок часто на старті глохне; коробка недостатньо чітка, короткі перша і друга передачі, повна відсутність вітрозахисту, вібрації як і у всіх одноциліндрових,

Брав мот в оренду, можливо коробка вже підгуляла. Але щодо того, що глохне, це схоже на нормальну для нього поведінку, і це дуже дратувало. Це був сьомий мот на якому я їздив, і з таким не стикався ніколи. Ну було десь раз чи два, але на цьому я глохнув раз 15 за день. Звісно треба додавати газу і плавно відпускати зчеплення, з часом пристосувався, але з іншими в мене таких проблем не було.

Обговорити відгук про BMW G 310 GS 2018

BMW G Series

Константин
Россия, Москва
06.11.2012

Он у меня первый. Ёбр в мотошколе не в счет... Не скажу что я прям вот увидел и влюбился и схватил. Все было всем не так. Видимо мое маркетологическое образование не дает мне делать эмоциональные поку читати відгук

Віталій
Украина, Ивано-Франковск
08.07.2014

На BMW GS1150R катаюсь вже два місяці, до цьго їздив на Монстрі S4 - обєм двигуна літр, CBR 600F, KLR600, ну і перекатався на масу ендуро, спортбайків і стрітів. Після Бумера хочетьсся спробувати тіль читати відгук

Продаж б/у BMW

BMW 4 Series 2014 BMW 4 Series 17500$ 2014