Відгук Audi A6 2003 2.4 бензин автоматична

Тернополь

06.11.2013
Audi A6

Рік, пробіг: 2003, 168.000 км

AUDI A6 в кузові C5 2003 року з V-подібним 6-ти циліндровим бензиновим мотором об'ємом 2.4 літра і повним приводом quattro. Давно хотів бути власником Ауді, особливо AUDI A6 в кузові C6 з дизельним мотором об'ємом 3.0 і фірмовим повним приводом quattro, але ця "мрія" коштувала десь на 10 тис. дол. від моєї реальності, але як кажуть: "фінанси співають романси". Що ж стосується моєї "ластівки", то багато чого ще сказати не можу, так як накрутив на ній тільки першу тисячу кілометрів, але і від цього поки-що залишаюся під хорошими враженнями. Авто мені досталося в дуже хорошому стані і за непогані гроші. Єдиними суттєвими недоліками, які я вбачав у цьому автомобілі це його великий розхід (по місту біля 15 л. на 100 км.)і проблеми з передньою підвіскою на яку жаліються усі автовласники даних моделей, так як автомобіль доволі важкий і його алюмінієва підвіска занадто слабка для нього тим білше при експлуатації по нашому бездоріжжю. На рахунок двигуна керувався тим, що зі свідчення мотористів і коментарів на різних форумах є одним із найнадійніших на даних моделях авто. Одразу після купівлі поставив газове устаткування 4-го покоління (пропан-бутан) і проблеми з дороговизною заправки відійшли на задній план, сподіваюся ГБО черех рік - півтора себе окупить. Дизайн інтерєру і екстерєру вважаю актуальним і по цей час. Поки-що тільки під позитивними враженнями, а дальше... час покаже...

Через 9 міс. і 22 днів Юрій дописав: Автомобілем користуюсь майже рік часу і за цей період зрозумів, що авто дуже хороше і надійне! Не зважаючи на свій вік єдине, що міняв в автомобілі це розхідні матеріали (масла і фільтра) і перебирав ходову. Їзда на Ауді саме задоволення, особливо зимою на quattro взагалі почуваєш себе королем дороги. Великим мінусом для нашого бездоріжжя є тільки недостатньо великий кліренс даного авто. Мотор BDV вважається самим надійним із тогочасних атмосферників, які ставились на Ауді. При виборі автомат-коробки я б рекомендував надійну і перевірену часом Tiptronic, яка переважно стоїть на quattro-версіях (на передньо-приводних версіях ставлять варіатори). Рекомендую!!!

Обговорити відгук про Audi A6 2003

Audi A6

Федор
06.12.2007

Очень удачная модель, особенно квадро и коробка Троник, хороший автомобиль, продаю потому что купил класса выше. читати відгук

18.07.2008

мне очень жалко продавать автомобиль, так как с ним связаны очень многие воспоминания. но я ищу более мощный автомобиль, поэтому вынужден продать этот читати відгук

Продаж б/у Audi A6

Audi A6 2018 Audi A6 22900$ 2018