Відгуки про Audi A6 1996

На даний момент на нашому сайті додано 12 відгуків про автомобілі Audi A6 виготовлених в 1996 році. Ви також можете почитати відгуки про Audi A6 інших років виготовлення, наприклад в 1995 році або в 1997 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 5 (12 відгуків)
виталий
виталий
2.8, MT
1996, 250.000км
+134 / -0 Audi A6 1996

Купил 2,5 года назад этот корабль. Сначала долго не мог определиться с выбором. 13000$ было на руках. Ездил, выбирал, по началу Хонду Аккорд хотел 98-2000 годов, но так получилось, купил ауди. Только поездив пол года, понял что вообще за махину в руки получил. 2 тонны, 2.8, квадро, огромный салон, т читать отзыв

сергей
сергей
Чернигов
2.5 дизель, AT
1996, 223.000км
+139 / -2 Audi A6 1996

Машина-супер!Брал у знакомого.Сделано полное то до меня,кап ремонт ходовой. Плюс он впер кожаный салон от Allroid.По двигуну вооще проблем нет. читать отзыв

Тарас
Тарас
Черновцы
2.5, MT
1996, 230.000км
+137 / -1 Audi A6 1996

В общем нормальная машынка. Зимой вообще проблем небыло вся начинка от S6 плный привод, спортивные сидения, кондицыонер, климат контроль двухзонный, подогрев сидений, полный ксенон(ближний дальний) лехкосплавные диски читать отзыв

Ровно
2.5 дизель, MT
1996, 168.000км
+4 / -2 Audi A6 1996

Вельми достойний автомобіль, до цього у мене був Мерседес 123, теж дуже толкове авто, ле плюс цієї ауді у її повноприводності, що за наших зим вельми й вельми важливо. читать отзыв

Львов
2.5 дизель, MT
1996, 226.000км
+6 / -1 Audi A6 1996

Машина суперова, особливо для тих хто цінить надійність,простоту, витривалість, хорошу стійкість на дорозі.... Хочу відмітити роботу дизайнерів, незважаючи на його вік він досить добре виглядає як зовні так і в салоні. Якісні матеріали тільки плюс цьому авто... читать отзыв

нові відгуки про A6 1996 року