«ВіДі-Скай»

Офіційний дилер Mazda «ВіДі-Скай» - єдиний у Києві концептуальний 3-S комплекс у складі Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Кільцева», що надає повний комплекс основних та супутніх послуг в одному місці: продаж нових автомобілів, включно з тест-драйвом, кредит, страхування, можливість придбання авто за системою trade-in, преміальне сервісне обслуговування, можливість придбання офіційних запчастин та аксесуарів, Mazda Assistance, єдину Програму Лояльності «ВіДі АвтоСіті»

«ВіДі-Скай» - один з найбільших офіційних дилерських центрів Mazda в Київському регіоні. Просторий сучасний шоурум дає змогу розмістити всю модельну гаму Mazda, не обмежуючи світло та простір. Перебування в затишній зоні відпочинку, доступ до Wi-Fi, дитячий куточок, запашна кава зроблять Ваше відвідування автосалону комфортним і принесуть справжнє задоволення.

Потужності СТО «ВіДі-Скай» повністю відповідають стандартам бренду Mazda. Комфортна для роботи площа сервісу містить у собі 8 постів, зокрема пост мийки та прямого приймання. На наших потужностях Ви зможете отримати найвищу якість сервісного обслуговування Вашого автомобіля.

Варто зазначити, що «ВіДі-Скай» є частиною найбільшого першого і єдиного в Україні Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті». На сьогоднішній день "ВіДі АвтоСіті" - це об'єднання сімнадцяти дилерських центрів у Києві та Одесі.

«ВіДі-Скай» - Ваш дилер Mazda у складі «ВіДі АвтоСіті Кільцева» - чекає на Вас!

Час роботи:

Пн-Сб: 8:00-20:00
Вс: 10:00-18:00

читати далі

Ціни на моделі Mazda