Ніссан ВІДІ Санрайз

Ніссан ВІДІ Санрайз (044) 507 00 07

«ВІДІ-Санрайз» - офіційний дилер Nissan в Україні. Це сучасний 3S-концептуальний (sales, service, spares - продажі, обслуговування, запасні частини) автомобільний центр Nissan в Києві. Двоповерховий салон займає площу в 9 000 квадратних метрів і пропонує весь офіційний модельний ряд автомобілів Nissan.

ПЕРЕВАГИ ВІДІ САНРАЙЗ

Бездоганна якість обслуговування клієнтів

Тільки у «ВІДІ-Санрайз» вас зустрінуть висококваліфіковані консультанти, які дадуть відповідь на всі ваші запитання, поінформують про всі поточні акції, найвигідніші умови придбання автомобіля Nissan і нададуть будь-яку іншу потрібну вам інформацію. Просторий світлий салон, затишна зона відпочинку та доброзичливість персоналу забезпечать вам чудовий настрій під час візиту у «ВІДІ-Санрайз».

Можливість придбання автомобіля в кредит або лізинг

Генеральне партнерство «ВІДІ-Санрайз» з банками та «ВІДІ-Лізинг» дає вам можливість швидко й легко оформити кредитний або лізинговий договір. Наші фінансові консультанти з радістю допоможуть вам вибрати саме ті кредитні або лізингові умови, які максимально задовольнять ваші потреби, заощаджуючи час і кошти.

Послуга Trade-in - найшвидший шлях до нового Nissan

Якщо необхідно продати ваш старий автомобіль і стати щасливим володарем нового Nissan, то послуга Trade-in від «ВІДІ-Санрайз» - саме для вас. Вона дозволяє залишити свій старий автомобіль для реалізації та отримати новий Nissan з доплатою різниці вартості.

Найоперативніше страхування нового автомобіля

Генеральним страховим партнером дилерського центру «ВІДІ-Санрайз» є СК «ВІДІ-Страхування». Представники страхової компанії перебувають безпосередньо в автоцентрі, тому ви зможете оформити страховий поліс на куплений/придбаний автомобіль прямо тут, що значно зекономить ваш дорогоцінний час. До того ж, застрахувавши свій Nissan у «ВІДІ-Страхування», у разі настання страхового випадку ви не будете чекати оплати ремонтних робіт від страхової компанії, а зможете відразу приїхати на сервіс «ВІДІ-Санрайз» і здійснити їх.

Офіційний сервіс

Сервісна зона «ВІДІ-Санрайз» одна з найбільших і ультрасучасних в Україні. Основа успішної роботи нашої компанії - це висока якість виконаних робіт з використанням тільки оригінальних запасних частин, це кваліфікована консультація фахівців і гарантія на виконані роботи.

читати далі