ПІДГОТУЙ АВТО ДО ЗИМИ

ЗАПИСАТИСЬ НА ТО

 

СПЕЦІАЛЬНА РЕКОМЕНДОВАНА ЦІНА НА ШИНОМОНТАЖ*

* За умови купівлі шин у салоні спеціальна рекомендована ціна робіт із шиномонтажу. Встановлену ціну на роботи з шиномонтажу дізнавайтесь в ДЦ Nissan "ВіДі-Санрайз" за тел. +38 (044) 507-00-07.

  • R15 – від 499 грн
  • R16 – від 549 грн
  • R17 – від 599 грн
  • R18 – від 699 грн
  • R19 – від 749 грн

САЛОННИЙ ФІЛЬТР

Забезпечте чистоту повітря в салоні вашого Nissan за допомогою нового високоякісного салонного фільтра.

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує в комбінованому салонному фільтрі, допомагає нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу до салону автомобіля.***

 

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.

Акція діє з 01.10.21 до 31.12.21.

* Під вигодою мається на увазі співвідношення рекомендованої ціни на період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин та аксесуарів встановлено різний розмір вигоди. Детальний перелік запчастин та аксесуарів, на які поширюється вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися в ДЦ ВІДІ Санрайз. Знижки за різними акціями не поєднуються.

  1. Під подарунком мається на увазі продаж за 0,01 грн.
  2. За умови купівлі шин у салоні спеціальна рекомендована ціна робіт із шиномонтажу: R15 - від 499 грн, R16 - від 549 грн, R17 - від 599 грн, R18 - від 699 грн, R19 - від 749 грн. Встановлену дилером ціну на роботи з шиномонтажу дізнавайтесь у вибраному дилерському центрі Nissan.
  3. Для негарантійних автомобілів.
  4. Про подробиці програми Value Advantage («Велью Едвантидж») дізнавайтеся в дилерському центрі ВІДІ Санрайз.

Справка о компании Ніссан ВІДІ Санрайз


Контакты: (044) 507 00 07, г. Киев, Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 60
Ніссан ВІДІ СанрайзНіссан ВІДІ Санрайз - офіційний дилер Nissan в Україні. Це сучасний 3S-концептуальний (sales, service, spares - продажі, обслуговування, запасні частини) автомобільний центр Nissan в Києві.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Запрошуємо на День відкритих дверей Ніссан. Тест-драйв нового Nissan JUKEЗапрошуємо на День відкритих дверей Ніссан. Тест-драйв нового Nissan JUKE
21 серпня 2021, запрошуємо в салон Ніссан ВИДИ Санрайз на тест-драйв нового Nissan JUKE - День відкритих дверей Ніссан в дилерському центрі на Великій Кільцевій, 60а.

Програма VIDI SelectПрограма VIDI Select
Унікальна можливість стати власником нового автомобіля Nissan на вигідних умовах.

В Україні відкрито прийом замовлень та оголошено ціни на новий Nissan JukeВ Україні відкрито прийом замовлень та оголошено ціни на новий Nissan Juke
Ціни на автомобіль починаються від 522 900 гривень.