Мандруй впевнено з Renault

Осінь – період для підготовки автомобіля Renault до зими. Необхідно переконатися, що з настанням несприятливих погодних умов подорожі автомобілем й надалі будуть безпечними та комфортними. Тому з 27 вересня до 21 листопада 2021 року компанія Renault в Україні запускає акцію «Мандруй впевнено з Renault».

 

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault Кий Авто пропонується виконати діагностику підвіски за 199 грн.1, яка включає в себе:

 • діагностику підвіски, в тому числі перевірку залишкової товщини та візуальний огляд гальмівних колодок та дисків;
 • огляд стану шин, в тому числі перевірку залишкової глибини протектора;
 • перевірку рівнів робочих рідин та якості гальмівної і охолоджуючих рідин;
 • діагностику АКБ.
 • виконати заміну деталей підвіски та рульового управління зі знижкою до 30% на запчастини та 10% на роботи2;
 • знижки до 20% на сталеві диски;
 • придбати зимову рідину склоомивача 5 л за акційною ціною 229 грн. з ПДВ2;
 • придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 365 грн. з ПДВ2.

Вчасна якісна перевірка підвіски, рульового управління, гальмівної системи та кваліфікована заміна деталей підготують авто до суворих зимових доріг, а справні акумулятор, щітки склоочисника, достатня кількість рідини омивача допоможуть уникнути непередбачених зупинок.

Клієнти, які в період акції виконають наступні умови, мають право отримати в подарунок3 карту допомоги в дорозі Renault Assistance+:

 • обслуговування постгарантійного автомобіля;
 • реєстрація в сервісі My Renault;
 • протягом періоду дії акції були виконані операції із заміни амортизаторів, або гальмівних колодок, або гальмівних дисків, або пружин підвіски, або важелів підвіски.
 • загальна вартість робіт та запчастин становить більше 3 500 грн з ПДВ.

Карта Renault Assistance+ дозволяє своєму власнику протягом року отримувати інформаційно-консультаційну допомогу в дорозі, а також в рамках ліміту 1000 грн отримати послуги евакуації в разі поломки автомобіля або ДТП на території України.

1 Вказана вартість діагностики підвіски (Акційної Діагностики) є рекомендованою на період Акції, та діє за умови виконання операцій із заміни запасних частин за результатами діагностики у дилера Renault. Остаточна вартість діагностики встановлюється дилерами та може відрізнятись від рекомендованої.

2 Маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини підвіски та гальмівної системи та до 10% на роботи з їх заміни у період дії Акції. Знижки на акційні запасні частини надаються за умови їх встановлення в офіційного дилера Renault. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна на зимову рідину склоомивача 5л становить 229 грн з ПДВ, на аерозоль для очистки салону автомобіля – 365 грн. з ПДВ. Розмір знижки та акційна вартість запчастин є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про остаточно встановлену дилером вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в обраному дилерському центрі Renault.

3 Під подарунком мається на увазі можливість придбати карту Renault Assistance+ «Базовий рівень» за 1 грн з ПДВ.

Детальнішу інформацію можна також отримати за телефоном: (044) 536-96-97


Справка о компании Кий Авто Центр – Renault


Контакты: (044) 536-96-99, г. Киев, вул. Дніпровська набережна, 16а
Кий Авто Центр – RenaultКомпания «Кий Авто» - официальный дилер Renault в Украине, работает на украинском рынке с 1996 года.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Компанія Renault в Україні представляє оновлений Renault DusterКомпанія Renault в Україні представляє оновлений Renault Duster
З моменту дебюту в 2010 році Renault Duster підкорив більше 30 тис українців своєю надійністю і функціональністю.

Графік роботи дилерського центру Renault Кий Авто з 8.01 по 24.01Графік роботи дилерського центру Renault Кий Авто з 8.01 по 24.01
Поспішаємо повідомити, що з 8.01. по 24.01. відділ продажів Renault працює в online режимі.

Renault в Україні презентує абсолютно новий купе-кросовер Renault ArkanaRenault в Україні презентує абсолютно новий купе-кросовер Renault Arkana
Зустрічайте абсолютно новий купе-кросовер Renault ARKANA, який приваблює погляди і формує новий тренд в SUV-сегменті.