Спеціальні ціни на TOYOTA COROLLA

Завітай в Тойота на Столичному та проведи тест-драйв легендарного седану Toyota Corolla. Відчуй неперевершені відчуття від керування новою Corolla та отримай вигідну пропозицію придбання.

 

 

Corolla – це поєднання легендарної якості, традиційної функціональності, передового дизайну і преміального комфорту. Седан Toyota Corolla впевнено тримає високі позиції у світових рейтингах продажів, залишаючись перевіреним вибором мільйонів для сім'ї та бізнесу. Зустріньтеся з новою легендою та спробуйте її у дії, щоб на власному досвіді впевнитися, що нова вражаюча Toyota Corolla виходить за межі уявлень про автомобілі подібного класу! Ефектна, технологічна і комфортабельна, ця модель доводить, що епохи змінюються, а лідерство залишається. 

Також, щоб зробити Ваш новий автомобіль індивідуальним та ще привабливішим ми підготоували спеціальні пакети додаткової комплектації. Купуй Toyota Corolla з 15 червня по 15 серпня 2018 року та додатково отримуй пакет аксесуарів на вибір.

Для комплектацій Toyota Corolla City та Live ми пропонуємо Вам:

Пакет "ДРАЙВ"  – комплект легкосплавних дисків, комплект підкрилок, бризговики, гумові килимки в салон та багажник

 

Пакет "ПРАКТИЧНИЙ" – алюмінієві накладки порогів, задні парктроніки, комплект підкрилок, імобілайзер, плівки під ручки, органайзер багажника.

 

Пакет "БЕЗПЕКА" – імобілайзер, сигналізація, задні парктроніки, плівки під ручки, бризговики, гумові килимки в салон та багажник.

 

Для комплектацій Toyota Corolla Active та Style Ви можете обрати:

Пакет "УНІВЕРСАЛЬНИЙ" – комплект легкосплавних дисків, імобілайзер, комплект підкрилок.

 

Пакет "НАВІ 1" – навігація, імобілайзер, бризговики, гумові килимки в салон та багажник.

 

Пакет "НАВІ 2" – навігація, алюмінієві накладки порогів, плівки під ручки, задні парктроніки, бризговики, гумові килимки в салон та багажник.

 

ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР НА КОРИСТЬ СТИЛЮ!

Обирай найпопулярніший автомобіль у світі та зроби його індивідуальним та стильним в Тойота на Столичному!

* Акція діє в ТОВ "Автосаміт на Столичному", м. Київ, Столичне шосе, 90 з 15.06 по 15.08.2018 року. Для всіх покупців автомобілів Toyota Corolla додатково надається один з запропонованих пакетів комплектації автомобіля. Зовнішній вигляд автомобіля та його складових може відрізнятися від зображень у цьому матеріалі. Зазначені в цьому матеріалі назви комплектацій є суто умовними та використовуються виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля. Такі назви можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах, які стосуються автомобіля, що жодним чином не впливає на повноту, точність чи достовірність поданої інформації.

Вартість телефонного дзвінка згідно тарифів Вашого оператора.


Справка о компании Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»

Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном» - новый официальный дилерский центр TOYOTA. Компания является структурным подразделением лидера украинского автомобильного рынка Корпорации «УкрАВТО».
Регион: Киев. Контакты: (044) 201-30-30, Столичное шоссе, 90

Последние новости компании


Абсолютно новый Toyota Yaris гибридАбсолютно новый Toyota Yaris гибрид
Доступный для заказа в Тойота на Столичном.

Завітай на тест-драйв нового Toyota HiluxЗавітай на тест-драйв нового Toyota Hilux
в Тойота на Столичному з 19 по 21 серпня 2020 року

Обновленная легенда бездорожья Toyota Hilux уже в УкраинеОбновленная легенда бездорожья Toyota Hilux уже в Украине
В Украине стартуют продажи обновленного Toyota Hilux