Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному»

Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» (044) 201-30-30

Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» – новий офіційний дилерський центр Toyota.

Компанія є структурним підрозділом лідера українського автомобільного ринку Корпорації «УкрАВТО».

Назва «Автосаміт на Столичному» обрана не випадково: увесь 16-річний досвід співпраці «УкрАВТО» і Toyota, а саме компанії «Автосаміт», було вирішено продовжити створенням ще одного дилерського центру TOYOTA.

Тойота Центр Київ «Автосаміт» – автомобільний центр, створений згідно з усіма вимогами і стандартами Toyota. Центр забезпечує повний цикл автосервісних послуг.

Фахівці нашого дилерського центру приділять Вам максимум уваги й нададуть максимальне сприяння у виборі автомобіля, проведуть тест-драйв, проконсультують щодо придбання автомобіля в кредит і його страхування, підберуть оригінальні аксесуари та запасні частини, які Ви зможете встановити на нашому сервісному центрі, який виконує весь спектр послуг, включаючи гарантійний і кузовний ремонт автомобілів Toyota.

Однією з переваг нашого дилерського центру є наявність спеціальної траси для проведення тест-драйву позашляхової лінійки модельного ряду Toyota, завдяки якій Ви найбільш повно відчуєте поведінку автомобіля на бездоріжжі.

Ми впевнені в тому, що багаторічний досвід роботи Корпорації «УкрАВТО» в автобізнесі, доповнений щоденною кропіткою роботою із вдосконалення вже введених процесів і стандартів, дозволить нам найкращим чином задовольнити потреби наших шановних Клієнтів!

читать дальше

Контакты

toyota-st.com
  1. Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» (044) 201-30-30
    Киев, Столичне шосе, 90