Автомобіль твоєї мрії — 2018

З 11 грудня 2017 року по 11 лютого 2018 року в Тойота на Столичному відбудеться Шостий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018».

 

Запрошуємо дітей віком до 15 років взяти участь у конкурсі малюнка. Для участі необхідно:

  1. Ознайомитись з умовами конкурсу.
  2. Намалювати кольоровий малюнок на папері формату А3 або А4 на тему «Автомобіль твоєї мрії».
  3. Заповнити анкету та заявку.
  4. Подати малюнок з анкетою та заявкою в Тойота на Столичному, або відправити за адресою - 03045, м. Київ, Столичне шосе, 90, ТОВ "Автосаміт на Столичному".

Конкурс відбувається серед дітей віком до 15 років у таких вікових категоріях:

  • 1 категорія — діти віком до 7 років включно;
  • 2 категорія — діти віком від 8 до 11 років;
  • 3 категорія — діти віком від 12 до 15 років.

Переможців конкурсу «Автомобіль твоєї мрії» обере професійне жюрі, до складу якого входять провідні експерти у сфері мистецтва. Імена переможців національного конкурсу буде оголошено на сайті www.dreamcar.toyota.ua в березні 2018 року. У кожній віковій категорії буде обрано по три переможця, які отримають цінні призи:

  • 1 місце в кожній віковій категорії — 3D-принтер;
  • 2 місце в кожній віковій категорії — планшет;
  • 3 місце в кожній віковій категорії — набір 3D-маркерів.

Роботи переможців українського конкурсу подаються до участі у світовому конкурсі, що відбудеться у травні 2018 року в Японії. Головний приз світового конкурсу — подорож переможця разом з одним із батьків або іншим законним представником на офіційну церемонію нагородження Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018» до Японії, яка відбудеться у серпні 2018 року. Імена переможців Всесвітнього конкурсу буде оголошено на сайті Dreamcar.toyota.ua в серпні 2018 року.

Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018», організатором якого є офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна», проводиться в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні (повний перелік — на Toyota.ua).

Ознайомитися з правилами конкурсу, завантажити форму заявки та анкету для участі можна на сайті або отримати інформацію в офіційних дилерів Toyota.


Справка о компании Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»

Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном»Тойота Центр Киев «Автосамит на Столичном» - новый официальный дилерский центр TOYOTA. Компания является структурным подразделением лидера украинского автомобильного рынка Корпорации «УкрАВТО».
Регион: Киев. Контакты: (044) 201-30-30, , Столичное шоссе, 90

Последние новости компании


В Україні відкрито попередній прийом замовлень на нову Toyota CorollaВ Україні відкрито попередній прийом замовлень на нову Toyota Corolla
З 5 лютого 2019 в Тойота на Столичному вже можна попередньо замовити нову Toyota Corolla 12-го покоління. Нові автомобілі очікуються в Україні вже у березні.

В Украине открыт прием предзаказов на новый Toyota RAV4В Украине открыт прием предзаказов на новый Toyota RAV4
14 января 2019 официальный дилер Toyota в Украине - Тойота на Столичном начал прием заказов на Toyota RAV4 пятого поколения. Новые кроссоверы ожидаются в Украине уже в феврале.

Toyota Proace офіційно в УкраїніToyota Proace офіційно в Україні
В Тойота на Столичному офіційного дилера Toyota в Україні розпочато прийом замовлень на нові комерційні автомобілі Proace: пасажирський фургон Proace Verso та вантажний фургон Proace Van.