Спеціальна пропозиція на чищення паливної системи автомобілів Mazda!

Дилерський центр Mazda «ВіДі-Скай» пропонує комплекс очищення паливної системи для автомобілів Mazda зі знижкою 20%*.

 

З 15 жовтня 2015 р. дилерський центр Mazda «ВіДі-Скай» пропонує своїм клієнтам спеціальну акційну умову на високоефективний комплекс очищення паливної системи автомобілів Mazda. Комплекс очисних робіт передбачає очищення інжектора, чищення дросельної заслінки, а також заміну свічок запалення зі знижкою 20%* на витратні матеріали та сервісні роботи.

Очищення паливної системи збільшує ресурс і підвищує економічність двигуна Вашого автомобіля. Важкі метали у складі бензину, який використовується в процесі експлуатації автомобіля, призводять до накопичення смолистих відкладень, в результаті чого складові паливної системі автомобіля поступово забруднюються, що може призвести до відмови в роботі всієї паливної системи. Тому для профілактики рекомендується періодично, що двадцять-тридцять кілометрів, проводити очищення паливної системи двигуна автомобіля.

Спеціалісти сервісного центра Mazda «ВіДі-Скай» забезпечать комплексний догляд паливних систем бензинових та дизельних двигунів Ваших автомобілів Mazda.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. (044) 591-88-88

Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 60а

Графік роботи сервісу «ВіДі-Скай»:

Пн. — Сб. від 8:00 до 21:00
Нд. − від 9:00 до 18:00

«ВіДі-Скай» — Ваш офіційний дилер Mazda на Кільцевій!

*Пропозиція діє з 15.10.2015 по 30.11.2015 р. у ТОВ «ВіДі-Скай». Знижки не додаються до знижок, передбачених за Програмою Лояльності АвтоСіті.


Справка о компании «ВиДи-Скай»

«ВиДи-Скай»Официальный дилер Mazda «ВиДи-Скай» — единственный в Киеве концептуальный 3-S комплекс в составе Города Автомобилей «ВиДи АвтоСити Кольцевая», предоставляющий полный комплекс основных и сопутствующих услуг в одном месте.
Регион: Киев. Контакты: (044) 591-88-88, , ул. Большая Кольцевая, 60а, Софиевская Борщаговка

Последние новости компании


Приглашаем на Mazda Open Days  8-9 сентября 2018 годаПриглашаем на Mazda Open Days 8-9 сентября 2018 года
8-9 сентября 2018 года официальный дилерский центр Mazda «ВиДи-Скай» приглашает открыть для себя совершено НОВЫЙ мир динамики, красоты и ярких эмоций вместе с New Mazda 6.

Mazda Open Days в офіційному автоцентрі «ВіДі-Скай» на Великій Кільцевій, 60а!Mazda Open Days в офіційному автоцентрі «ВіДі-Скай» на Великій Кільцевій, 60а!
Шанувальники бренда Mazda, компанія «ВіДі-Скай» − офіційний дилер Mazda – з радістю запрошує Вас 26-27 листопада 2016 р. на Дні відкритих дверей на честь оновлених Mazda3 та Mazda6.

Офіційний дилерський центр Mazda на Кільцевій «ВіДі-Скай» відзначає свій День Народження! 6 років разом!Офіційний дилерський центр Mazda на Кільцевій «ВіДі-Скай» відзначає свій День Народження! 6 років разом!
22 вересня 2016 р. найбільший офіційний дилерський центр Mazda «ВіДі-Скай» відзначає своє 6-річчя із цієї нагоди дарує поціновувачам бренду Mazda приємні сюрпризи і привабливі подарунки.