Відгуки про Lifan X60 2013

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Lifan X60 виготовлених в 2013 році. Ви також можете почитати відгуки про Lifan X60 інших років виготовлення, наприклад в 2012 році або в 2014 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 4.5 (3 відгуків)
Nikolay
Nikolay

Воронеж
2013, 19.000км
+0 / -2 Lifan X60 2013

Купил внедорожник лифан x60 в августе 2013 года. Свое названиеон оправдал, катал его и в грязь ив гололед ив снег, нигде не подвел. Скептикам советую съездить на тест-драйв и получить удовольствие от катания на нем. Обычно все относятся с пренебрежением к китайцам. Но я уже 1.5 года на нем катаюсь и читать отзыв

petro lutsk
petro lutsk

Луцк
2013
+2 / -3 Lifan X60 2013

Купив авто у вересні минулого року пробіг 16000 км. Є декілька неприємних моментів до яких я був готовий зважаючи на ціну автомобіля, які легко виправити. По перше дверні ручки псують лакофарбове покриття на дверях (потрібно в новому авто напильником забрати гострий куточок нижньої (внутрішньої) час читать отзыв

Марк
Марк
Пенза
2013, 2.700км
+2 / -0 Lifan X60 2013

Данный автомобиль купил спонтанно, пересел с хонды сивик 2008 г.в. ожидания были интересными. Думал разочаруюсь во многом, в динамике, в комфорте и т.д. Но лифанчик не подвел. Из всех недочетов я нашел, это не работал датчик ремня безопасности пассажира (отошёл разъем), небольшой шум задней шторки в читать отзыв

нові відгуки про X60 2013 року