Відгук FAW Besturn X80 2021 2.0 бензин механічна

Андрій
Белая Церковь

09.10.2021

Рік, пробіг: 2021, 5.000 км

Самий великий недолік цього авто - недовіра людей до китайского автопрому! Але я Вам скажу, що ситуація нагадує телефони: раніше китайский телефон - це було щось страшне, а зараз Ксяомі і подібні завоювали майже весь ринок.

Володію авто вже пів року, із недоліків тільки жорсткувата підвіска (як і у майже всіх кросоверів), та відсутність датчика, який би повдомляв, що закінчилась омивайка :)

По всім іншим параметрам - задоволений на всі 100% Машина дуже простора, я маю зріст 193 см і можу сісти сам за собою та в мене ще буде перед колінами місце. тобто позаду пасадири сидять як в лімузині. В багажник входять 4 колеса зимової гуми.

Шкіряний салон виглядає дуже дорого, та і взагалі машина виглядає вдвічі дорожчою, ніж насправді є.

По місту машина дуже зручна - потужності достатньо для швидкого старту на низах плюс відмінна керованість в поворотах.

По трасі розхід палива 6.8 якщо їхати в межах правил і 7.0 якщо трошки навалювати. По місту 11 якщо їздити в режимі пенсіонера та десь 13-14 на необкатаній машині, якщо їздити динамічно.

Комплектації та електроніки напаковано стільки, як в машинах за 30 тис баксів. Двигун і коробка - надійні та перевірені часом, з ними проблем не було і думаю, що не буде.

Кузов зроблений досить якісно, вижно що пісок та бруд від коліс попадає тільки на пластик, тому метал ржавіти не буде.

Коротше - рекомендую, за свої гроші - це найкращий.

Топ за ці гроші.
Комплектація.
Надійний двигун та коробка.
Виглядає як авто преміум класу.

Відсутність датчика, який би повдомляв, що закінчилась омивайка.

Обговорити відгук про FAW Besturn X80 2021

HeRun

Доброго вечора. В скільки обійшлася машинка? Які роботи проводили після покупки (анткорозійна обробка тощо) ?

Danubecaptain

Насчёт минусов автомобиля могу только отметить, что далеко не все современные автомобили имеют такой датчик. У меня, во всяком случае, ни на одном автомобиле такого не было.
А Вам пожелаю удачной и беспроблемной эксплуатации!

limon4ik

дополняйте свой отзыв иногда, а то машинка вроде как неплохая. Проблема тут только в дилере, который во первых не везде есть, а во вторых не очень оказался хороший этот дилер. Интересует насколько ей хватает мощности на обгонах, ну и вообще там расход и т.д.

Юрий Статкевич

Також володію таким авто з травня 2022. Все подобається, звісно, за таку ціну. Брав з нуля. Пробіг 22 тис. Встановлено газове обладнання. Гарантія 3 роки або 100тис, авто на гарантії.

Денис
Россия, Калуга
12.08.2020

Вкратце про кроссовер FAW Besturn X80. Могу сказать, что автомобиль хороший и стоит таких денег! На дороге едет уверенно, никаких скрипов и шумов нет, правда не помешала бы шумоизоляция, но с этим поз читати відгук

Максим
Россия, Тверь
17.07.2019

Изначально покупать "китайца" не планировал, хотел взять корейский или японский кроссовер с просторным салоном, обязательно новый, но оказалось, что все машины в последнее время подорожали, читати відгук