54 1

Тест-драйв Suzuki S-Cross 2023

54 1

У нас на тесті побував новий Suzuki S-Cross. Це модель, яка прийшла на заміну кросоверу SX4 і має всі шанси стати бестселером. Чому? Відповідь у відео.

4468 Джерело: InfoCar.ua 7 бер. 2023
Suzuki S-CROSS 2022
Suzuki S-CROSS
дізнатися більше на InfoCar.ua:
от $21.700
Показати коментарі
Коментарі
max_cn  

Якщо порівняти ціни Glx комплектації з комплектацією Elegance бензинової Hyundai Kona то різниця буде незначною:
- 2WD 999 000грн проти 1 044 300 грн
- 4WD 1 075 000грн проти 1 102 400грн
+- $1000 різниці.
При цьому Кона буде мати більше електронних помічників і засобів безпеки (типу утримання в полосі та систему попередження фронтальних зіткнень), цифрову приборку і, головне, двигун на 198 к.с. з 265Нм крутного!
І навіть з повним приводом така Кона їде до сотні швидше 8 секунд! На дорозі це колосальна різниця, яка буде відчутна навіть сліпому.
І рулиться Кона чудово! І кліренса в ній чесних 17см.
Не підійде вона тільки тим, хто має упередження проти 7-DCT.
В тим Сузукі вибрали вдалий момент для виходу, бо Кона в цьому виді, скоріше за все, до нас більше не приїде. Вже анонсована нова генерація. Тож до її приїзду в Україну, думаю, можна розраховувати тільки на складські запаси (на офіційному сайті деяка кількість машин зараз світиться).
А нове покоління вже буде з 8ступеневих гідротрансформатором і більшого розміру (+15см в дожину, +6см база, +2.5см ширина, + 100л багажник), з підігрівом і задніх сидінь, і дефлекторами позаду також. Правда ціна буде десь на $3000-$4000 дорожче.
Ось вона в живу на тест-драйві https://youtu.be/_kP5NBLPCHE
Орієнтовно доїде до нас в другій половині року.

+1ВІДПОВІСТИ  
max_cn  

До речі, може кому буде цікаво, вчора випадково дізнався, що з російського ринку пішли всі крім Suzuki та Subaru. Звісно туди ще зайшло багато нових китайців, але у мене було неприємне здивування саме від японців.
Радує тільки те, що ціни в них тепер кінські.
У випадку Suzuki ще й дуже обмежений вибір комплектацій.
Наприклад Вітара максимум пропонується комплектація Gl+. У нас така коштує трошки менше $20000, у них $34500. Ще й дуже великі проблеми з запчастинами, особливо для кузовного ремонту. Ну і ціни на ТО у них десь в 2 вищі за наші при тому, що вони змушені заливати оливу не по паспорту автомобіля, а гіршої якості власного виробництва.
Так що, з одного боку радісно, що небратам нашим, накрутили ціни так, що вони вимушені переплачувати більше ніж в півтора рази, а з іншого, чим тоді вони кращі від Geely?
На моє переконання, слід бойкотувати і Suzuki і Subaru.

+1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація