Відгуки Saab (Сааб)

Роздумуєте над покупкою Saab? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Сааб. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Saab, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4.5 (17 відгуків)

Оберіть модель Saab

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Сааб? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Saab

Останні відгуки про автомобілі Saab

Alan Fly
Alan Fly

Борисполь
Saab 9-3
2.0 бензин + ГБО, AT
2003, 270.000км
Saab 9-3 2003

Хороший авто со своими причудами ) куда же без них, все ломается, все чинится! Не очень популярное авто, и боязнь к покупке от сюда, и низкая я бы сказал практично нулевая ликвидность, а зря! Авто ни чем не хуже немецкой тройки, напичкана она прилично от все-возможных датчиков и функций, типа премиу читати відгук

Серега
Серега
Saab 9000
2.0, MT
1988, 250.000км
Saab 9000 1988

Шикарнейшая машина. Машинке 22 года, а в ней все работает. Я второй хазяин на Украине. С запчастями проблем нет...она и не ламается. Мерседесы и БМВ могут сравниться с СААБ . Но есть один в этом сравнении влюс к СААБу---он стоит в 2 раза меньше. читати відгук

Sergey
Sergey
Saab 900
2.0, MT
1996, 200км
Saab 900 1996

Хороший надежный автомобиль, но любит уход - запускать нельзя... В обслуживании не дорог, но надо не лениться и искать неоригинальные аналоги деталей ( в основном Опель) Мягкая подвеска, неплохая шумоизоляция, немного валкий в поворотах, но прогнозируемо. Отдельно надо сказать про рулевое управление читати відгук

нові відгуки про Saab