Відгуки про Opel Zafira 2007

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Opel Zafira виготовлених в 2007 році. Ви також можете почитати відгуки про Opel Zafira інших років виготовлення, наприклад в 2003 році або в 2008 році

Середня оцінка: Средняя оценка: 5 (3 відгуків)
1.8 бензин, MT
2007, 55.000км
+55 / -1 Opel Zafira 2007

Купил авто в салоне СВТ-фортуна на Печерске.1,8л.Бензин;140 л.с. Фактически за три года прошёл 60000. Никаких проблем с машиной не было. Один раз поменял галогенки (лопнули стекла, причем в обоих и симметрично) в салоне сказали, что на холоде и в дождь - включать не рекомендуется. Из-за разницы темп читать отзыв

михайло
михайло

Миргород
1.8 бензин, MT
2007, 152.000км
+17 / -1 Opel Zafira 2007

Опель Зафира В. 2007 року. 1.8 л. 140 к.с., МКПП. Добрий день. В «Інфокар» я вже щось писав про мій автомобіль але давно і небагато. Маю бажання розширити викладені раніше враження від володіння цим автомобілем. Купили ми його у 2009 році у дворічному віці і з пробігом 96 тис. км.!!! Не відомо ку читать отзыв

Донецк
1.8, AT
2007, 40.000км
+151 / -5 Opel Zafira 2007

Очень хороший семейный авто. Выбирали всей семьёй. Претендентов было трое Mazda-5. Grandis.Zafira.Mazda + эл. навороты и прибамбасы в базе.-- тесно на 3м ряду,неудобная посадка. Grandis+ большой просторный салон,-- великоват, вес, аппетит. Zafira оказалась очень вместительной и удобной машинкой. опт читать отзыв

нові відгуки про Zafira 2007 року