Відгуки Hyosung

Роздумуєте над покупкою Hyosung? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Hyosung. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Hyosung, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 4 (2 відгуків)

Оберіть модель Hyosung

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Hyosung? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Hyosung

Останні відгуки про автомобілі Hyosung

tyagnibidin
tyagnibidin
Сочи
249 куб.см.
2013, 13.000км
Hyosung GT 2013

2013г. Конец сентябрь и у меня появляется Hyosung GT250 Naked. У друга Hyosung GT250R Comet, купленная в 2012г., и накатал он на ней 13000км. Так что попытаюсь сравнить эти модели. Во-первых, при первом подходе к технике глазами видишь, что это не Китай. В 2013г. GT250 стал инжекторный. Вес у их  читати відгук

Honda
Honda

650 куб.см.
2010, 8.800км
Hyosung GT 2010

Купил себе этот аппарат у официального дилера в 2013 году. Что хочу сказать об этом мотосалоне: Предпродажной подготовки мотоцикла они не сделали хотя я их об этом заранее просил! Говорил налить в бак немного бензина, чтобы байк можно было завести в гараже, так они залили туда старый, некачественный читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Hyosung

нові відгуки про Hyosung