Відгуки Changhe

Роздумуєте над покупкою Changhe? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Changhe. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Changhe, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 3.5 (2 відгуків)

Оберіть модель Changhe

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Changhe? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Changhe

Останні відгуки про автомобілі Changhe

Святослав
Святослав

Changhe Ideal
1.1 бензин, MT
2007, 57.000км
Changhe Ideal 2007

Купил это чудо в кредит у приват банка в 2008. Прошла 67 тысяч и продал к японской матери. Обычно я догоняю до 100, но тут особый случай. А все дело в том, что внутри как на брычке, у неё впереди хода до отбойников почти нет, небольшая яма и сразу на отбойники, бесил тот факт, что если обычно в  читати відгук

Доброполье
Changhe Ideal
1.1 бензин, MT
2006, 42.000км
Changhe Ideal 2006

На авто почти три года. 42тыс. пробег. Из крупных поломок - сгорел бензонасос (подходит от ваз 2110), один из насосов омывателя стекла (от ланоса или сенса), порвался трос КПП (отдал умельцу, за 2 часа и 50грн. восстановил). От нашего бензина здох датчик кислорода (лямбда-зонд). Подходит без передел читати відгук

нові відгуки про Changhe