Відгуки Богдан

Роздумуєте над покупкою Богдан? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Богдан. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Богдан, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 3 (9 відгуків)

Оберіть модель Богдан

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Богдан? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Богдан

Останні відгуки про автомобілі Богдан

Херсон
2012, 25.000км
Богдан 2110 2012

Всем привет! Хочу рассказать РЕАЛЬНОСТЬ о "БОГДАНЕ 2110". Машина приобретена 27.12.2013 в автосалоне в г. Херсон, там же были проведены работы по установке сигнализации, доводчиков стёкол передних дверей, проведен антикор кузова и установлены подкрылки, проведена предпродажная подготовка!  читати відгук

Олежа
Олежа

2013, 1.500км
Богдан 2110 2013

Автомобиль покупался взамен ВАЗ 21093, который верой и правдой отслужил 7 лет, и был продан в хорошие руки. Пробег на момент отзыва не большой, но по отношению с ВАЗ 21093 автомобиль более комфортен, приятнее закрываются двери, в салоне тише, очень хорошо греет печка, хороший обдув лобового стекла в читати відгук

Хмельницкий
2013, 2.500км
Богдан 2111 2013

После 21093i приобрел Богдан 2111. Хочу сказать, что за девять лет эксплуатации "девятка" ни разу не подвела. Взял ее новую, менял своевременно масла и фильтра. Аккумулятор поменял через восемь лет, один раз тормозные колодки передние, ремень ГРМ, термостат, остальное все родное. Кузов как читати відгук

Найбільш обговорювані моделі Богдан

Богдан 2310 Пикап